Falling for Sky

Laurann Dohner Wydawnictwo: Laurann Dohner Cykl: Cyborg Seduction (tom 11) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Laurann Dohner
Falling for Sky
Cyborg Seduction (tom 11)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Kapitan Sky, misja ratownicza, piękny i kobiecy przyjaciel, spisek androidów i nowe fakty na temat organizacji piratów. Czyta się jednym tchem, szybko i przyjemnie. Sky od początku serii mocno się wyróżniał, jako specjalista od ludzi doczekał się w końcu swojej historii. Godna polecenia.

• 2019
  • Brakujące części