Hand aufs Herz

Show of Hands
literatura piękna
niemiecki
tożsamość szczęście

Książka nie została przetłumaczona na język polski, jak zresztą większość książek tego autora. A szkoda. Ja przeczytałam ją w języku niemieckim i polecam, piękne tłumaczenie.
Kto najdłużej wytrzyma trzymając dłoń na samochodzie, wygra go. Osoby biorące udział z tym konkursie różnią się od siebie bardzo i to czyni tą ksiązkę bardzo interesującą. Jedną z biorących udziął...

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Hand aufs Herz