Demony przeszłości. Część 2

Okładka książki Demony przeszłości. Część 2 Diana Palmer
Okładka książki Demony przeszłości. Część 2
Diana Palmer Wydawnictwo: HarperCollins Polska Seria: Gwiazdy Romansu literatura obyczajowa, romans
Gwiazdy Romansu
Fire Brand
HarperCollins Polska
2019-10-03
2019-10-03
Wanda Jaworska

Dalsza część historii Gaby Cane.

Gaby zmieniła swoje życie - porzuciła pracę w "Phoenix Advertiser, otworzyła się przed Bowiem, wyznała mu co się wydarzyło w jej przeszłości, stara się być sobą, osiąga sukcesy zawodowe.

Bowie, czuje do Gaby coś więcej niż do innych kobiet. Cierpiał kiedy Gaby nie mogła się przed nim otworzyć, ale ten rozdział mają już za sobą. Bowie, walczy z Bio-Ag i zarzuca Gaby, że nie jest wobec niego lojalna...

W książce są trzy wątki główne:
- Historia Gaby i jej tajemnice z przeszłości (nie myliłam się co do zamysłu autorki z relacjami z mężczyznami, a byłam pewna, że może to pójść w inną stronę),
- Ned okazał się być ciekawym mężczyzną, który próbował sprawdzić czy Aggie go naprawdę kocha (ten pomysł polecam każdemu mężczyźnie, który ma wątpliwości co do uczuć kobiety),
- Okazało się, że działalność Bio-Ag szkodzi środowisku,
- Gaby dowiedziała się, że jej gwałciciel już nie żyje,a jej ojciec go nie zabił, a to sprawia, że Gaby może zacząć żyć, uwolnić się od demonów przeszłości,
- Bohaterka, była w stanie poświecić siebie, swoje uczucia, aby ocalić swoją rodzinę.

PODSUMOWANIE OGÓLNE: Prosta fabuła jest dużym plusem książki. Relacje związkowe Aggie i Teda oraz Gaby i Bowi'ego są bardzo dobrze ukazane, można w nie uwierzyć, nie są przekoloryzowane. Przesłanie książki jest proste "Miłość pokona każdą przeszkodę"!

Polecam Wam, jeśli szukacie lekkiej i niezobowiązującej książki na parę wieczorów.

Jeszcze raz polecam!

Dalsza część historii Gaby Cane.

• Harlequin
  • Posiadam elektroniczne