Kaprys szejka

Okładka książki Kaprys szejka Maya Blake
Okładka książki Kaprys szejka
Maya Blake Wydawnictwo: HarperCollins Polska Cykl: Bound to the Desert King (tom 2) Seria: Harlequin Światowe Życie literatura obyczajowa, romans
Bound to the Desert King (tom 2)
Harlequin Światowe Życie
Sheikh's Pregnant Cinderella
HarperCollins Polska
2020-04-17
2020-04-17
Małgorzata Dobrogojska

Okładka książki W brylantach i złocie; Porzucony książę Maya Blake, Abby Green
W brylantach i... Maya Blake, Abby Gr...
Okładka książki Gdy się zakochasz…; Spotkanie w Boże Narodzenie Maya Blake, Sharon Kendrick
Gdy się zakoch... Maya Blake, Sharon ...

Na półkach: , , , , , , ,

Bound to the Desert King 2/4
Maya Blake - "Kaprys księcia"/"Sheikh's Pregnant Cinderella"

Neisha/Nazira (25) + Zufar (33) ---- B

*2018

1. Tara Pammi - "W ogrodach królowej" (Amira + Adir)
3. Dani Collins - "Wybranka szejka" (Galila + Karim)
4. Caitlin Crews - "Noc w Nowym Orleanie" (Malak + Shona)

Bound to the Desert King 2/4
Maya Blake - "Kaprys księcia"/"Sheikh's Pregnant Cinderella"

Neisha/Nazira (25) + Zufar (33) ---- B

*2018

1. Tara Pammi - "W ogrodach królowej" (Amira + Adir)
3. Dani Collins - "Wybranka szejka" (Galila + Karim)
4. Caitlin Crews - "Noc w Nowym Orleanie" (Malak + Shona)

Sama nie wiem... Nie ma co dużo się spodziewać po takim Harlequinie, ale takie zwroty akcji potrafią człowieka załamać. Nagromadzenie kiczu na 100 stronach tej książki sięgało bardzo wysoko, ale do poduszki się nada. Czytało się miło, tragedii nie było.

Na książkę w moim przypadku trzeba mieć nastrój. A nastrojem na Harlequina jest poszukiwanie historii odrealnionej, przesłodzonej i w głównej obsadzie musi być jakiś szejk lub książę, bo innych nie tykam. I tak, taki nastrój mi się zdarza. Niezwykle rzadko, ale tym razem wpadł mi w rękę cieniutki ebook.

Zaaranżowane małżeństwo dla szejka Zufara nie udało się ze względu na ucieczkę wybranki. W tej sytuacji pod wpływem impulsu, postanawia poślubić pokojówkę byłej narzeczonej, aby uniknąć skandalu i niezadowolenia ludu. Niesha jest prostą dziewczyną, która wychowywała się w sierocińcu i poślubienie króla wydaje jej się czymś zupełnie niezrozumiałym i mimo, że Zufar zapewnia, że to rozwiązanie tymczasowe, jego plany są zupełnie inne.

Cieniutki ebook (105 stron) dostępny jest przez legimi. Wydaje mi się, że mało było takiego cukierkowego romantyzmu na który czekałam, a to miejsce zajmują niedopowiedzenia i zabawa w kotka i myszkę. Już poślubieni i tak trudno wyznać, że jednak się w sobie zakochali? Przeszłość dziewczyny również nie pozostaje bez wpływu.

Można poświecić krótką wieczorną chwilę, jeśli lubicie podobne romanse. Nie najlepszy z kategorii, ale też nie najgorszy :)

Zaaranżowane małżeństwo dla szejka Zufara nie udało się ze względu na...

• Romans
  • Harlequin
  • VVV
  • 2015-2018
  • Forced/arranged marriage

Dodaj cytat z książki Kaprys szejka