Rodzinna tradycja

Okładka książki Rodzinna tradycja
praca zbiorowa Wydawnictwo: Media Service Zawada Seria: Alvin i wiewiórki literatura dziecięca
24 str. 24 min.
24 min.
Agnieszka Ostojska- Badziak
Alvin wiewiórki rodzina przygoda

więcej Więcej

"Alvin i wiewiórki" to bajkowy serial dla najmłodszych opowiadający o trzech śpiewających wiewiórkach (Alvinie, Szymonie i Teodorze), którzy mieszkają w domu razem z menadżerem i pisarzem piosenek - Dave'em - oraz przeżywają niesamowite przygody.

Na podstawie serialu powstało kilka filmowych części przygód śpiewających wiewiórek oraz nowy serial. A z kolei na ich...

• A1) Bajki
  • 1r) Czytane moim dzieciom ✿❀
  • E2) Podstawówka 1-3
  • 3) Z biblioteki
  • 4a) 2019
  • Z biblioteki miejskiej: filia dla dzieci
  • 1d) dla dzieci- bajki
  • Rodzinne poczytajki

Dodaj cytat z książki Rodzinna tradycja