Menopauza. Zmiana na lepsze

Menopause. Change for the better
poradniki
Marta Komorowska
zdrowie menopauza perimenopauza hormony kobieta

Całkiem dobry poradnik. Można dowiedzieć się wielu rzeczy o tym etapie życia kobiety. Omowione są właściwie wszystkie problemy, z jakimi spotykają się kobiety wkraczające w menopauzę. Książka kładzie nacisk na zdrowy tryb życia, zdrowe odżywianie, ćwiczenia i ruch. Wyjaśnia niektóre problemy medyczne. Podoba mi się pozytywne podejście autorów do tematu, do życia, do...

• Filozofia, psychologia, parapsychologia i seks
  • 2021
  • Do kupienia