Grzeszna miłość

Okładka książki Grzeszna miłość Inka Loreen Minden
Okładka książki Grzeszna miłość
Inka Loreen Minden Wydawnictwo: Edipresse Seria: Oblicza Namiętności literatura obyczajowa, romans
Oblicza Namiętności
Dunkle Leidenschaft
Edipresse
2019-07-25
2019-07-25
Anna Just
erotyk namiętność

Hejka wszystkim po tygodniowej nieobecności z mojej strony. Przez cały czas tworzę oraz jak zawsze czytam ciekawe książki. Ale powiem wam jedno. Jak już wcześniej wspomniałem, ten czas ucieka bardzo szybko. Na weekend polecam wam fajną książkę do czytania. Ja już tą książkę przeczytałem i muszę wam powiedzieć, że jestem pod wielkim wrażeniem.
Mia Ferris jest architektem i prowadzi w Kaliforni własną firmę projektowania wnętrz. Pewnego dnia dostaje zaskakujące zlecenie od angielskiego hrabiego. Sir Nathan Sterling, chce by zmieniła wystruj jego zamku. Mia, będąca pod wrażeniem samego arystokraty oraz zagadkowej historii tragicznej śmierci jego żony, ochoczo podejmuje się tego zadania. Po przyjeździe do Angli młoda kobieta niemal natychmiast traci głowę dla przystojnego hrabiego i pozwala mu wprowadzić się w tajniki nieznanych jej wcześniej praktyk seksualnych. Co wydarzy się, gdy praca Mii dobiegnie końca? Czy boleśnie zraniony przez los mężczyzna będzie w stanie oddać serce zakochanej w nim bez pamięci dziewczynie?
Po resztę zapraszam do kupna książeczki, bo muszę powiedzieć, że jest świetna. Dodam, że w historii tej powieści jest dużo erotyzmu. Moja ocena to: 1000 /1000 punktów. Ale ogólnie jest ciekawie i zapraszam. 😯

Mia Ferris jest architektem i...

Bezwartościowa i płyciutka.

Bezwartościowa i płyciutka.

Książka ciekawie się czyta. Polecam

Książka ciekawie się czyta. Polecam

O matko i córko...
Czy prawie każdy erotyk musi być tak ogromnym rozczarowaniem? Główni bohaterowie do bólu przewidywalni i stereotypowi. On piękny, seksowny, bogaty, prewersyjny i oczywiście z problemami. Ona niby ogarnięta, prowadzi własną firmę i nagle dostaje pomieszania, na widok przystojniaka zamienia się w śliniącą się idiotkę, która zapomina o domu, przyjaciołach i firmie (czyli de facto całym swoim życiu) na rzecz dwóch pragnień. 1. Jakby tu skraść jego serce? 2. Niech mnie wreszcie weźmie. Dobór słownictwa prostacki, akcja toczy się tak szybko, że niejednokrotnie sprawdzałam czy nie pominęłam strony. Prawdopodobieństwo zdarzeń równe zeru - no bo jak uwierzyć w to, że porządna i profesjonalnie pochodząca do pracy kobieta zgadza się na dziki, wyuzdany seks z mężczyzną poznanym godzinę wcześniej? Może to ze mną jest coś nie tak, ale nie wyobrażam sobie tak bezgranicznie zaufać komuś kogo nie znam. Postaci drugoplanowych nie uraczycie, ponieważ autorka nie skupia się na nich wcale. W zasadzie na głównych bohaterach też się nie skupia, sceny seksu przeplata nic nie znaczącym rozmowami i 2 scenami pracy, żeby nie było, że nic nie robią 🙂. Dodatkowo główna bohaterka musi popisać się swoją głupotą i zrobić coś kompletnie nielogicznego, żeby główny bohater mógł zostać rycerzem na białym koniu.. Daleko mi do wojujących feministek, ale takie przedstawienie kobiety nawet mnie przeszkadza. Przeczytałam w dwie godziny - tak bardzo chciałam mieć to już za sobą. Jedynie końcowa scena wydała mi się ciekawa, poza tym nuda. Wszystkie sceny erotyczne pisane na jednym schemacie.

O matko i córko...

Inka Loreen Minden „Grzeszna miłość”

„Mia Ferris jest architektem i prowadzi w Kalifornii własną firmę projektowania wnętrz. Pewnego dnia dostaje zaskakujące zlecenie od angielskiego hrabiego.

Jest to typowe kobiece romansidło z wątkiem erotycznym .
Książka jest lekka, prosta oraz pobudzająca naszą wyobraźnie.

Inka Loreen Minden „Grzeszna miłość”

Po przyjeździe do Anglii młoda kobieta niemal natychmiast traci głowę dla przystojnego hrabiego i pozwala mu wprowadzić się w tajniki nieznanych jej wcześniej praktyk seksualnych.”...

Nigdy nie czułam potrzeby kupowania i kolekcjonowania dodawanych do gazet książeczek, których zbieranie potrafiło trwać ponad rok. Nie wiem dlaczego, dla "Oblicz" zrobiłam wyjątek, ale coś mnie do nich przyciągało, po raz pierwszy miałam ochotę zebrać książki które można było dostać za kilka złoty w kiosku z gazetą, choć na co dzień w takich rzeczach nie gustuje.
Jestem już po lekturze pierwszej książeczki z serii o tytule "Grzeszna miłość" i muszę przyznać że dostałam dokładnie to czego oczekiwałam.
Byłam świadoma tego, że książeczka tego pokroju, tej wielkości, formatu i grubości, a także w takiej a nie innej cenie, nie będzie górnolotná historią o wartkiej akcji, pełnokrwistych bohaterach i morałach na koniec.
Chciałam dostać historię którą można połknąć na raz. Chciałam dostać historię, która obraca się wokół nieprzyzwoitych rzeczy, chciałam coś lekkiego, co pozwoli mi włączyć wyobraźnię, poprawić samopoczucie, która dostarczy mi dreszczyku emocji a może i nawet zainspiruje. Krótko i nie owijając w bawełnę - chciałam stuprocentowy erotyk, w którym chodzi po prostu o seks.
I to dostałam.
Fabuła nie powala, bohaterowie nie są jak żywi, ciężko też się do nich przyzwyczaić po takiej objętości książki. Ale mimo to podobało mi się, bo nastawiałam się dokładnie na to, co dostałam.
Jestem bardzo zadowolona i od razu zabieram się za drugą część. Cieszę się, że następne tomy niebawem do mnie przyjdą (zamówiłam prenumeratę).
Po pierwszym wrażeniu wiem, że chce zebrać całą serię.

Jestem już...

Nie spodziewałam się zbyt rozbudowanej akcji po objętości książki i byłam przygotowana na tematykę książki. Niestety fabuły jak na lekarstwo, banalna historia, nijacy bohaterowie... Zastanawiałam się, czy w ogóle jest sens czytać ją do końca, ponieważ zakończenie było bardzo oczywiste. Jak dla mnie strata czasu.

Pewnego dnia dostaje zaskakujące zlecenie od angielskiego hrabiego Sir Nathan Sterling chce,by zmieniła wystrój jego zamku. Mia,będąc pod wrażeniem samego arystokraty oraz zagadkowej historii tragicznej śmierci jego,żony ochoczo podejmuje się tego zdania.
Po przyjeździe do Anglii jest zaskoczona zleceniem Hrabi ale na jego widok traci zmysł i daje się wprowadzić w tajniki nieznancyh jej wcześniej praktyk seksualnych.
Po paru razach zakochuje się w Hrabii. Gdy posłuchuje rozmowę Hrabii z Harperem chce uciec. Bo nie chce być dla Hrabii tylko seksualną zabawą.
To co się poźniej wydarza zmienia dwojga ludziom życie do końca ich życia.
Jest to typowy romasidło dla dorosłych z treścią seksualną.
Jeśli lubice czytać erotyki połączone z miłością. To mogę wam tą książkę polecić.

Po przyjeździe do Anglii jest...

Prosta historia miłości z pikantnymi scenami.

Prosta historia miłości z pikantnymi scenami.

Klasyczne romansidło z pikantnymi scenami. Prosta historia. Ona przyjeżdża na jego zlecenie do pracy, ale nietypowy charakter jego prośby rodzi pomiędzy nimi napięcie, które on dodatkowo podsyca. Kilka scen seksu dalej ona już jest w nim zakochana a on ma tajemnice. Po jednym pięknym wyjściu cała akcja zmierza ku końcowi, a miłość wisi na włosku. Dla relaksu w porządku i tyle.

• 52 książki 2019
  • Cykl: Oblicza Namiętności (d)
  • Rezygnacja

Dodaj cytat z książki Grzeszna miłość