Mikołaj na zamówienie

Okładka książki Mikołaj na zamówienie
Jordan MarieJenika Snow Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Jingle My Balls
Wydawnictwo Kobiece
2018-11-16
2018-11-16
Gabriela Iwasyk

Oficjalne recenzje i

Tylko dla bardzo niegrzecznych dziewczynek!

Link do recenzji

1449 54 50

Lekka, łatwa i przyjemna, momentami nawet bardzo pikantna

Lekka, łatwa i przyjemna, momentami nawet bardzo pikantna

Na półkach: , , , ,

Typowa szybka i raczej bez większego sensu historia Jeniki Snow o dwójce bohaterów, ktorych ciągnie do siebie od pierwszej chwili. Przypadkowe spotkanie i wielki wybuch pożądania okraszone magią Świąt i Mikołajem.

zabawna podszyta erotyzmem historia :)

zabawna podszyta erotyzmem historia :)

bardzo krótka taka na prawdę na jeden krótki wieczór, fabuła dość banalna, więc tylko 5 gwiazdek

Czy wszystkie dziewczynki były grzeczne w tym roku? Zdecydowanie nie!
Co więc z niegrzecznymi przedstawicielkami płci pięknej?
Otóż one, zostają srogo ukarane przez Mikołaja.

Holly wychodząc ze sklepu, napotyka Świętego Mikołaja. Jego zachowanie odbiega od przyjętych norm. Mężczyzna sądząc, że to kolejna klientka jego firmy, uwodzi ją i funduje niesamowitą przejażdżkę na Biegun Północny. Kupidyn, tym razem postanawia zabawić się kosztem tych dwojga.

Krótka opowieść przesycona jest seksem oraz niebanalną magią świat. Szybko rozwijającą się akcja nie pozwala nam się nudzić, a główna bohaterka zdecydowanie nie należy do szarych myszek.

Czy wszystkie dziewczynki były grzeczne w tym roku? Zdecydowanie nie!
Co więc z niegrzecznymi przedstawicielkami płci pięknej?
Otóż one, zostają srogo ukarane przez Mikołaja.

Niegrzeczna książka dla niegrzecznych 😉😁 Szkoda że za krótka.
Polecam.

Niegrzeczna książka dla niegrzecznych 😉😁 Szkoda że za krótka.
Polecam.

Ja nie jestem fanką, ale od czasu do czasu coś tam przeczytam.
A więc szybko się skończyło, książka ma zaledwie 150 stron. Jak dla mnie całą tą historia dzieję się za szybko.
Momentami była niesmaczna.
Holly i Nick spotykają się całkiem przypadkiem przez wielkie nieporozumienie. Zaczyna się wszytsko od szybkiego seksu a kończy ? No właśnie ie tego już sami musicie się dowiedzieć.
Oczywiście nie namawiam do przeczytania.

Ja nie jestem fanką, ale od czasu do czasu coś tam przeczytam.
Momentami była niesmaczna.

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Mikołaj na zamówienie
Autor: Jordan Marie, Jenika Snow
Wydawnictwo: Kobiece

Lekka przezabawna świąteczna historia z nutą erotyki.

Uwielbiam książki z motywem świątecznym, a ta historia była, krótka ale bardzo smaczna.

Czy marzyłyście kiedyś o spotkaniu z mikołajem ? Nie powiem bo ja bardzo. A w tej historii mamy właśnie taki motyw.

Nick główny bohater jest właścicielem firmy Marzyciele, która specjalizuje się realizowaniem fantazji kobiet. Będąc właścicielem takiej firmy też trzeba czasami przyjąć pewne zlecenie.

Holly robiąc świąteczne zakupy zostaje prawie przejechana wózkiem przez pewną paniusie. Nie dość, że uszkodziła jej nogę to jeszcze jej ulubione szpilki.

Na pomoc Holly przychodzi przystojny mężczyzna w stroju mikołaja. Przystojny i dobrze zbudowany Nick zaczyna flirtować z kobietą bo myśl,i że to jego aktualne zlecenie. Kobieta bardzo szybko daje się przekonać na chwile przyjemności z mikołajem.

Co się potem okazuje, że ta noc nie będzie ostatnią.

Kochani ta książka była świetna. Ubawiłam się i zrelaksowałam. Miałam potrzebę oderwać się od mafii i romansów biurowy. I muszę przyznać, że nie zawiodłam się. Książka ma zaledwie 150 stron więc to jest chwila i już przeczytana a daje tyle radości.

Serdecznie polecam wam ten tytuł jeśli lubicie książki z nutką erotyki i humoru a w tle święta to ta książka jest dla was.

@wydawnictwo.kobiece
@niegrzeczneksiazki
@jordan_marie_author
@jenikasnow

#recenzja #wydwnictwokobiece #niwgrzeczneksiazki #jenikasnow #jordanmarie #mikołajnazamówienie #swita #czytamlegalnie #kochamswieta #kochamksiazki #zaczytanamama86

‼️RECENZJA‼️

Tytuł: Mikołaj na zamówienie
Autor: Jordan Marie, Jenika Snow
Wydawnictwo: Kobiece

Lekka przezabawna świąteczna historia z nutą erotyki.

Nick główny...

Nazwałabym to raczej opowiadaniem, a nie książką, bo jest baaardzo krótkie, na kilka godzin czytania. I nie jest romansem. Jest erotykiem, a sceny seksu są chyba w większości książki. Szkoda, bo pomysł i potencjał był całkiem niezły. Można było spokojnie rozwinąć to na obszerniejszą książkę, wpleść jakieś intrygi, a przede wszystkim więcej scen, bo teraz jest ich tak naprawdę… może 3-4. Odpowiednie do łatwej podniety, ale jeśli wymagacie od takich książek czegoś więcej, to szukajcie dalej.

Lekka erotyczna w sam raz na jedno popołudnie, ewentualnie wieczór. Gorąca historia potrafiąca rozgrzać do czerwoności.

*Firma Nicka zajmuje się spełnianiem różnych fantazji. Przed świętami został on wynajęty by spełnić życzenie Holly. W grę wchodzi tylko flirt i uwodzenie.
Gdy poznaje rudowłosą Holly, szybko orientuje się że złamie niektóre zasady panujące w jego firmie... *

Jenika Snow Mikołaj na zamówienie Zobacz więcej