Czarna wołga. Tajemnica z przeszłości

Dorota Suwalska Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Wtajemniczeni (tom 2) literatura młodzieżowa
Nasza Księgarnia
literatura polska
Wtajemniczeni (tom 2)
literatura młodzieżowa
literatura polska

Mimo że jestem 2 lata starszy od młodszych bohaterów książki, bardzo przyjemnie się było zagłębić w historie opisaną w książce,
Muszę przyznać że dla młodszych czytelników jest to świetna pozycja na poznanie tego jak wyglądało życie w przeszłości (jak się bawiły dzieci 40 lat temu)
Szczerze powiem, że jestem ciekaw, z perspektywy którego bohatera będzie opisana kolejna część

Bardzo wciągająca treść i ciekawa akcja utworu. Jedna z wielu ulubionych książek odpowiadających o dawnych czasach

„Czarna wołga. Tajemnica z przeszłości” Doroty Suwalskiej to drugi tom serii „Wtajemniczeni”. Doskonale pamiętam tom pierwszy. Kilkoro znudzonych dzieciaków i niebezpieczeństwo, a wszystko ujęte w klamrę o nazwie: przygoda. Oprócz tego mnóstwo ciekawostek, które w większym lub mniejszym stopniu utkwiły w mej głowie. Czy tu będzie podobnie? Czarna wołga to kompletnie nie...

WOŁGA UCZY, WOŁG BAWI

Długo wahałem się czy sięgnąć po tę książkę, czy nie. Lubię młodzieżówki, temat był ciekawy, ale kwestie czarnej wołgi swego czasu zgłębiłem tak dokładnie (zarówno od strony faktów, jak i mitów), że wątpiłem, bym jeszcze coś ciekawego mógł przeczytać. Ale sięgnąłem i nie żałuję, bo „Wtajemniczeni” to bardzo sympatyczna powieść, która dla współczesnej...

• Półka Małgosi kryminał, thriller, horror
  • -0- aNOWOŚCI 2019