Rollek. Pies przewodnik

Barbara Gawryluk literatura dziecięca 48 str.
Pies na medal

Zielona Sowa
literatura dziecięca
pies przewodnik niewidomy

Porównaj ceny i

Króciutka książeczka, która w zrozumiały sposób przedstawia zadania psa przewodnika osoby niewidomej. Wyjaśnia w jaki sposób pies pomaga człowiekowi ociemniałemu, jak się szkoli takiego zwierzaka, jak powinni się zachowywać ludzie, gdy widzą takiego psa. Daje wiele odpowiedzi, podpowiada, gdzie można obejrzeć niewidzialną wystawę i czym ona jest. Ciekawa książka. Dziecko...

• Dla dzieci
  • Biblioteka