Sama mama. Jak przejść przez rozwód i żyć dalej

Joanna Szulc Wydawnictwo: Agora poradniki
Agora
poradnik rodzic rozwód
poradniki
poradnik rodzic rozwód

Dobra lektura dla osób, przede wszystkim kobiet, przechodzących przez proces rozpadu związku, w którym są dzieci. Wypowiedzi różnych specjalistów pomagają zapoznać się z tematami, które zazwyczaj pojawiają się na drodze tego procesu. Autorką jest mama, która sama przeszła przez rozwód i samodzielnie wychowuje dwójkę dzieci. Książka pomaga nabrać dystansu i wiary, że...

• Przeczytane 2019
  • 2019