Jaśminka uratowana świnka

Sprig the Rescue Pig
literatura dziecięca
Małgorzata Rykowska
książki dla dzieci bajki

Bardzo dobra książka, która może być pretekstem do rozmowy z dziećmi o kwestii wykorzystywania zwierząt przez człowieka, hodowli przemysłowej, jedzenia mięsa i naszych wyborów etycznych.

Opowiem Wam dzisiaj o dwóch książkach i fajnej akcji, w której bierze udział @studiokoloru . Chodzi tu o akcję #całkiemniesłodkiprezent, który zachęca by w tym roku zamiast słodyczy kupić bliskim książkę pod choinkę. W związku z tym można kupić dwie książki w fajnych pieniądzach a mowa tu o Jaśmince i Jasnopiórce. "Jaśminka. Uratowana świnka" Leslie Crawford to opowieść...

urocza. po prostu :)

• Agnieszka
  • 2019
  • Witek
  • Literatura dziecięca
  • Laura
  • Alonka do kupienia PRZEDSZKOLAK
  • Dziecięce

Dodaj cytat z książki Jaśminka uratowana świnka