Kup teraz - 10 ofert w cenie od 19.49 zł do 23.70 zł

Gwen the Rescue Hen
literatura dziecięca
Małgorzata Rykowska
książki dla dzieci bajki

Opowiem Wam dzisiaj o dwóch książkach i fajnej akcji, w której bierze udział @studiokoloru . Chodzi tu o akcję #całkiemniesłodkiprezent, który zachęca by w tym roku zamiast słodyczy kupić bliskim książkę pod choinkę. W związku z tym można kupić dwie książki w fajnych pieniądzach a mowa tu o Jaśmince i Jasnopiórce. "Jaśminka. Uratowana świnka" Leslie Crawford to opowieść...

piękna. po prostu :)

• "Wyzwanie LC 2020"
  • Dziecięca półeczka
  • #EndSpeciesism
  • Dziecko
  • Livia
  • 2019

Dodaj cytat z książki Jasnopióra uratowana kura