RAM

Okładka książki RAM
Kit A. Rasmussen Wydawnictwo: Storytel Original Seria: RAM kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
RAM
RAM - Random-Access Memory
Storytel Original
2019-03-01
2019-03-01
dystopia Storytel Storytel Original serial audio audiobook

więcej Więcej

Kit A. Rasmussen jest wspołczesną (ur. 1982) duńską pisarką, której nazwisko było mi całkowicie obce aż do momentu, gdy moją uwagę zwróciła notka wydawcy audiobooka z jej powieścią RAM.

Firma Mnemosyne Inc. opracowała rewolucyjną technologię, która pozwala oczyszczać umysł z bezwartościowych informacji, na zalew których jesteśmy narażeni każdego dnia. Pracuje w niej były...

Intrygująca wizja gdzie poprzez technologiczną manipulację podczas snu można wpływać na wspomnienia. Problem zaczyna się gdy chciwa firma postanawia wykorzystać wynalazek dla własnych korzyści, a przeciwstawić spiskowi postanawia się programista, który stworzył podwaliny pod ten system, a jednocześnie padł ofiarą jego działania.

Audiobooka słucha się z niesłabnącym...

Książka o inżynierii społecznej, a tak bardziej szczegółowo, o technologii pozwalającej oczyszczać umysł z bezwartościowych informacji. Takim cudem dysponuje Firma Mnemosyne Inc. Mam mieszane uczucia. Bezwartościowe czyli jakie? Żadnych bym nie dała sobie wykasować! A ja wiem czy mi się do czegoś nie przydadzą w przyszłości? A te zbędne to sama zapomnę…. Niemniej ta...

Świetna książka, bardzo wciągająca, utrzymana na poziomie. Polecam!

• 2019
  • Audiobook