The war of the worlds. Poziom B1-B2

Okładka książki The war of the worlds. Poziom B1-B2 Herbert George Wells
Okładka książki The war of the worlds. Poziom B1-B2
Herbert George Wells Wydawnictwo: Edgard Seria: Angielski z Ćwiczeniami [Edgard] klasyka
klasyka
Angielski z Ćwiczeniami [Edgard]
Edgard
2019-06-12
2019-06-12

Boo! Groza na ... Joseph Conrad, Fiod...
Okładka książki Wojna Światów Philippe Chanoinat, Herbert George Wells, Alain Zibel
Wojna Światów Philippe Chanoinat,...

Wojna światów to klasyk, który powinien każdy przeczytać nawet w języku angielskim! ;)

Wiem, że to klasyka, ale dla mnie ta książka była zbyt nudna a wizja istot pozaziemskich zbyt oklepana. Aczkolwiek myślę, że przez to, że wcześniej czytałam 'Solaris' Lema mam teraz duże wymagania co do tego typu literatury.

• Angielski
  • Podręczniki/nauka