Narzeczona z second-handu

literatura obyczajowa, romans
2019-07-17
9788381720908

Warto przeczytać

"Narzeczona z second-handu"  ciekawa fajnie mi się ją czytało. Fabuła zabawna, pełna humoru dużo się dzieje z wątkiem kryminalnym tle. Polecam świetna książka.

Dla mnie to takie typowe czytadło. Fabuła nie wciągająca, nie chwytliwa, nie ciekawa. Bohaterowie nijacy, rozlaźli, irytujący. Książka nieciekawa. Słaba i kiepska

Bardzo fajna, zabawna, pełna humoru historia w której sporo się dzieje. Co chwilę na bohaterkę spadają kolejne ciosy, wyzwania, trudności. Ale nie jest z tym sama, ma przyjaciół. Historia o popełnianiu błędów, o pracy nad samym sobą, sile przyjaźni i akceptacji. Cała historia choć pokręcona jest napisana z dużym poczuciem humoru. Ciekawa.

Czy lepiej wyruszyć na poszukiwania nowej miłości będąc matką kilku latka czy lepiej pozostać i wybaczyć i żyć dalej przy niewiernym mężu ale znając jego wady i zalety?. A może wszystko na raz łącznie z nieoczekiwanymi zmianami w pracy ? Dzieje się sporo a przyjaciele pomagają jak mogą albo dokładają swoje problemy.

Stan posiadania Michaliny Okońskiej to:
Ignacy - mąż hipochondryk ( z tych, co każde draśnięcie przemywa wodą utlenioną, a na katar łyka antybiotyk 😉), prawie dwuletni syn Borys i Zosia - przyjaciółka od zawsze.
Ten mąż to niby wielki wiceprezes banku, a tak naprawdę chodzi mu tylko o kapcie ( koniecznie góralskie) i o ogródek, który pielęgnuje jak rasowy emeryt 😂
Kiedy na...

Książka pod patronatem Nie oceniam po okładkach.

Trzydziestopięcioletnia Michalina Okońska pracuje w mało prestiżowej redakcji gazety "News-weekend". Ma wspaniałego syna, Borysa i męża hipochondryka. Życie Michaliny jest całkiem spokojne, ale gdy odkrywa, że jej marudny małżonek ją zdradza, spokój zastępują złość i frustracja. Nieszczęśliwe w skutkach wydarzenie zmusza...

Ogólnie nie przepadam za polską literaturą, ale co jakiś czas daję jej szansę, niestety tym razem książka mnie nie porwała. Fabuła ani nie ciekawa ani nie wciągająca, męczyłam się czytaniem. Bohaterowie a w szczególności główna bohaterka zupełnie nie chwytliwi, ani ich polubić ani się z nimi utożsamiać. Dobrnęłam do końca licząc, że w końcu coś się zadzieje ale niestety...

Bohaterką tej powieści jest Michalia. Szczęśliwa mężatka, matka i dziennikatka pracującą w jednym z brukowców.
Jej swiat się wali gdy przyłapuje swojego wiernego - tak myślała - męża na zdradzie z dwiema siksami.
Kobieta nie długo po zdradzie nosi żałobę. W miejscu pracy - jeszcze męża wpada na boskiego Ariela który swoim wyglądem powala na kolana.
Michalina wdaje się w...

Kompletnie nie przekonała mnie do siebie ta książka. Niby miała być zabawna, ale silenie się na ciągły kiepski i zazwyczaj dość niesmaczny żart tylko mnie znużyło. Do tego każda postać była do bólu typowa i niczym nie zaskakująca. Cierpliwie doczytałam do końca, ale mogę co najwyżej zachwycić się zdolnością autorki do mnożenia kolejnych paradoksalnych problemów...

Dyskusje

• 2019
  • 2020
  • 2015
  • 2020
  • E-book
  • Na mojej półce
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Narzeczona z second-handu