Profil Dominujący. Jak rozpoznać Twoje Dominujące Oko, Ucho, Półkulę Mózgową, Rękę i Nogę

Carla Hannaford Wydawnictwo: Międzynarodowy Instytut NeuroKinezjologii Rozwoju Ruchowego i Integracji Odruchów popularnonaukowa
The Dominance Factor How Knowing Your Dominant Eye, Ear, Brain, Hand &Foot
838937062X
The Dominance Factor How Knowing Your Dominant Eye, Ear, Brain, Hand &Foot
popularnonaukowa
838937062X

Książka pomaga rodzicom ustalić, które części naszego ciała dominują: które oko, ucho, noga czy ręka. Okazuje się bowiem, że praworęczność na przykład nie oznacza prawoczności. A to już niesie za sobą pewne problemy w szkole.

Poznanie profilu dominujące pozwala przede wszystkim zrozumieć ewentualne problemy edukacyjne, a następnie dobrać zestaw ćwiczeń.

To książka dr...

więcej mniej