Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 30.40 zł

Prószyński i S-ka
literatura polska
literatura piękna
literatura polska

To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Pani Noszczyńskiej. I naprawdę wybitnie udane.
Na pewno nie skończy się na jednej powieści.
Wiktoria pracuje w przedszkolu jako pomoc nauczyciela. Niestety zmienia się władza i dyrektorem zostaje młoda, nadęta dziewczyna, która zdecydowanie minęła się z powołaniem.
Jeśli chodzi o życie prywatne, Wiktoria ma za sobą traumatyczne...

Jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałam.
Podobała mi się bardzo. Książka napisana z humorem, przeczytałam ją jednym tchem. Naukę wyciągniętą z powieści - prośba nauczycielki głównej bohaterki pamiętam do dziś i w chwilach kryzysowych cały czas mi się przypomina.
Brawa dla Autorki

Jedna z najlepszych książek, jakie kiedykolwiek czytałam.
Brawa dla Autorki

Nie, nie i jeszcze raz NIE! Lubię sobie poczytać książki obyczajowe, naprawdę lubię, ale to co zaserwowała mi autorka było po prostu słabiutkie. Pani Danuta starała się wywołać jakieś emocje, muszę przyznać, że jej się udało - wywołała wielką irytację i frustrację spowodowaną faktem, że traktuje dorosłego czytelnika jak niezbyt ogarniętego nastolatka. Banalna historia z...

Druga książka Danuty Noszczyńskiej wśród przeczytanych na mojej półce.
Przy pierwszej - spore zaskoczenie, bo autorka była mi zupełnie nie znana.

Pisze książki życiowe, z polskiego podwórka, o polskich warunkach, naszych wadach i przywarach.
W tej też dominują znane tematy: samotne wychowanie dziecka, polskie piekiełko w pracy czyli wyścig szczurów i mobbing, nepotyzm i...

😍😍😍

Bardzo lubię styl autorki ale zdecydowanie wolę Jej wcześniejsze książki. Ceniłam je za oryginalność. W tej jest kilka mądrych myśli ale generalnie nie wyróżnia się z tłumu innych pozycji.

Cudowna opowieść o współczesnym świecie i jego problemach - trudnościach finansowych, niestabilności zatrudnienia, relacjach rodzinnych, samotnym wychowywaniu dzieci. Główna bohaterka zmaga się z tym wszystkim sama. Nie ma wsparcia w wymagającej i wiecznie krytykującej matce, w bogatym bracie, ojcu syna, a nawet w koleżankach z pracy, które okazują się egoistyczne i...

Bardzo lubię książki Pani Danuty Noszczyńskiej. I tutaj nie zawiodłam się. Powieść "Zobaczyć gdzie indziej" jest realistyczna i bardzo wzruszająca. Porusza problem wykorzystywania innych, mobbingu, zemsty, umiejętności wybaczania i nie sądzenia innych po pozorach. Bardzo polecam!

Każda jedna historia napisana przez Panią D. Noszczyńską jest prosta, lecz nie banalna. I ta powieść również. Każda jedna historia kończy się pewną puentą. I ta również. Każda jedna książka zostaje długo w pamięci. I ta także. Gorąco polecam

• 2019
  • 2020
  • Wydawnictwo Prószyński i S-ka
  • Przeczytane 2019
  • Przeczytane w 2020
  • Nowości 2019
  • Książki tradycyjne ;)

Dodaj cytat z książki Zobaczyć gdzie indziej