List

Patronat LC
Anna Karpińska Wydawnictwo: Prószyński i S-ka Cykl: Pamiętaj o mnie (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Prószyński i S-ka
list literatura polska małżeństwo pisarka relacje rodzinne samotność tajemnica współczesna kobieta
Pamiętaj o mnie (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2020-02-20

Ta historia zdecydowanie zostanie ze mną na długo, nawet więcej długo będę zastanawiała się na konsekwencjami podjętych przez główna bohaterkę decyzji. Tak już mam a takie książki to dla mnie i moich myśli ocean możliwości.
Serdecznie polecam

Bardzo dobra lekka książka.
Czekam na drugą część.

List” to moje pierwsze zetknięcie ze słowem pisanym Anny Karpińskiej. To książka, która mnie urzekła opowiedzianą w niej historią. Uwielbiam w powieściach nostalgię i powroty do przeszłości. I przede wszystkim - wysnuwanie pewnych wniosków, z tego, co miało miejsce. Ale warto zwrócić uwagę na język powieści, który sprawia, że ową książę wręcz się pochłania.
Główna...

Książka warta polecenia. Emocje niemałe, szczególnie dla kogoś, kto potrafi wczuć się w rolę głównej bohaterki. Czekam na dalszą część.

Książki Anny Karpińskiej to balsam dla mej duszy.Kiedy mam dosyć kryminałów,kiedy chcę odsapnąć od morderstw czy pościgów to właśnie książki pani Anny są idealne na odpoczynek.
"List" to doskonała powieść,która została pięknie napisana,z kunsztem i pewnym smaczkiem.Nie jest przekombinowana,jest za to bardzo życiowa i taka realna,że można by w bohaterach odnaleźć niejedna...

Bardzo fajna książka, właśnie taka jak lubię, czyli historia, która może przydarzyć się w życiu. Oczywiście jak to w takiej literaturze bywa są również wątki trochę odbiegające od rzeczywistości, na szczęście jest ich niewiele. "List" to pierwszy tom cyklu "Pamiętaj o mnie". Z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy. Polecam.

To opowieść pełna emocji, które nie pozwalają o sobie zapomnieć. Dzięki niej możemy zajrzeć w umysły wielu kobiet podobnych do Małgorzaty, które nie potrafią zawalczyć o siebie, zdominowane są przez środowisko, rodzinę czy małżonka, któremu trudno się sprzeciwić. Czytając o perypetiach Gośki, kibicowałam jej, by w końcu obudziła się z letargu i zaczęła szanować siebie....

Małgorzata to autorka książek mająca wielu fanów, a na samym początku była zwykłą, szarą recenzentką. Jest też żoną Rafała-ginekologa i mamą wspaniałej trójki. Skrywa tajemnicę, która ma wpływ na całe jej życie. Rafał to kobieciarz, traktujący żonę jak służącą, nie wspiera ją, lecz umniejsza, tak jakby ona i jej sukcesy nic nie znaczyły. Pewnego dnia Gosia dostaje list od...

Pierwsza z dwóch części serii. Opowiada o zawiłych losach głównej bohaterki i jej rodziny, gdzie najważniejsze znaczenie ma miłość. Ale ta miłość prawdziwa szczera została utracona czy uda się ją odnaleźć, czy ten który napisał list okaże się ta prawdziwa miłością ale o tym w kolejnej części. I co ukrywa najblizsza przyjaciółka? Czy to ona zawiniła ze kochankowie nie...

Świetna, uwielbiam pióro Pani Ani, czekam z biciem serca na drugą część. Książka bardzo życiowa, prawdziwa, wywołująca ogrom emocji, polecam.

Dyskusje

• 2020