Ukryta wojna - cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu

Okładka książki Ukryta wojna - cicha kapitulacja. Polityka Polska wobec żydowskiego rasizmu Marian Miszalski
Marian Miszalski Wydawnictwo: Capital reportaż
reportaż
Capital
2019-01-01
2019-01-01
Żydzi Polin roszczenia żydowskie ustawa JUST lobby żydowskie

Lektura burzy krew. Tym bardziej, że przytaczane są same fakty i konkrety, z którymi trudno dyskutować. Nieuchronne starcie cywilizacyjne zbliża się do swojego apogeum. Czy jesteśmy bez szans? Lektura obowiązkowa dla każdego Polaka - patrioty.

Sprawa S447 JUST w pigułce plus pewne rozeznanie ws. wpływów lobby żydowskiego w USA i Polsce. Warto rzucić okiem, zwłaszcza gdy zna się prace Konecznego z zakresu cywilizacji żydowskiej - w innym wypadku postronny czytelnik może odnieść wrażenie, że autor jest zoologicznym antysemitą.

Dobre uzupełnienie wiedzy....

Dobre uzupełnienie wiedzy....

Ciekawa książka o żydowskim rasizmie i szowinizmie. Winna być ona rekomendowana studentom, a niestety jest trudno dostępna w bibliotekach uniwersyteckich. Aczkolwiek wad nie jest pozbawiona. Sporo powtórzeń. Ponadto dziwi, że autor opisując mniejszości w Polsce, ani słowem nie wspomniał o Wietnamczykach. Trudno też zgodzić się z tezą, że przystąpienie Rzeczypospolitej do Paktu Antykominternowskiego w 1939 roku, nie miałoby wpływu na przebieg drugiej wojny światowej.

Świetna i wciągająca książka, którą powinien przeczytać każdy Polak.

Świetna i wciągająca książka, którą powinien przeczytać każdy Polak.

Nadzwyczajnie ciekawa książka. Trudno się oderwać. Polecam każdemu myślącemu samodzielnie.

• Polityka
  • Niema