Zakłamany Holokaust

Capital Book
2017-01-01
2017-01-01
historia żydzi

Boże wszechmogący, cóż to za szkaradny kubeł nienawistnych i kłamliwych wymiocin. Hańba dla autora i wstyd dla wszystkich którzy dali temu... czemuś więcej niż jedną gwiazdkę.

Książkę kupiłam bez wahania, kierując się bardzo pochlebnymi recenzjami innych czytelników portalu. Pierwszy sygnał alarmowy w mojej głowie włączył sie kiedy, trzymając już książkę w ręku, zorientowałam się pod czyim patronatem została wydana. Potem zrobiłam mały research o wydawnictwie i wreszcie o samym autorze. I włos zjeżył mi się na głowie.

Oto zaledwie kilka z...

Materiał zebrany przez Ireneusza Lisiaka jest według mnie absolutnie wyjątkowy. To kolejna pozycja tego autora, która przeszła przez moje ręce i bynajmniej się na niej nie zawiodłam.
Pan Lisiak przedstawia nam historie, mniej lub bardziej, znanych nam postaci zaangażowanych w propagandę tzw. "Przedsiębiorstwa Holocaust". Poznacie historię Jerzego Kosińskiego i jego...

Bardzo przystępnie napisana książka na temat trudnych relacji polsko-żydowskich.

Mamy teraz maj 2018 i od paru miesięcy przeżywamy zmasowany atak zwłaszcza amerykańskich środowisk żydowskich. W powietrzu latają oskarżenia o mordowanie Żydów przez Polaków w stopniu wręcz masowym. Ktokolwiek się sprzeciwia i dopytuje, od razu staje się antysemitą i nacjonalistą. Ja tam do Żydów nie miałem jakiegoś innego uczucia niż do Chorwatów, Azerów czy...

Nazwiska,daty fakty.
Czyta sie pomimo to szybko.
Przykre jak ludzie ratowani,moze ich potomkowie,krewni, a na pewno pobratymcy klamiä...no ale liczy sie kasa. ciekawe kto po Polakach? Starozytni rzymianie wymarli..wiec moze wlosi za okupacje rzymskä??
No ale naröd polozony w Palestynie ma to do siebie - to my powinnismy powiedziec BASTA - a mamy mniej do stracenia.
Ksiäzke...

• Historia