Zakłamany Holokaust

Capital Book
historia żydzi
literatura faktu
historia żydzi

Boże wszechmogący, cóż to za szkaradny kubeł nienawistnych i kłamliwych wymiocin. Hańba dla autora i wstyd dla wszystkich którzy dali temu... czemuś więcej niż jedną gwiazdkę.

Książkę kupiłam bez wahania, kierując się bardzo pochlebnymi recenzjami innych czytelników portalu. Pierwszy sygnał alarmowy w mojej głowie włączył sie kiedy, trzymając już książkę w ręku, zorientowałam się pod czyim patronatem została wydana. Potem zrobiłam mały research o wydawnictwie i wreszcie o samym autorze. I włos zjeżył mi się na głowie.

Oto zaledwie kilka z...

Materiał zebrany przez Ireneusza Lisiaka jest według mnie absolutnie wyjątkowy. To kolejna pozycja tego autora, która przeszła przez moje ręce i bynajmniej się na niej nie zawiodłam.
Pan Lisiak przedstawia nam historie, mniej lub bardziej, znanych nam postaci zaangażowanych w propagandę tzw. "Przedsiębiorstwa Holocaust". Poznacie historię Jerzego Kosińskiego i jego...

Bardzo przystępnie napisana książka na temat trudnych relacji polsko-żydowskich.

• Historia
  • Niema