Kup teraz - 5 ofert w cenie od 6.99 zł do 33.00 zł

Bellona
turbosłowiaństwo teorie spiskowe pseudonauka
ezoteryka, senniki, horoskopy
turbosłowiaństwo teorie spiskowe pseudonauka

I tradycyjne hejty od PawelM czyli Seczytam i michala który nie może darować Kosińskiemu że wydał lepszą książkę o Słowianach niż on sam napisał i wydał po nim. To najlepsze rekomendacja tej pracy i innych książek Kosińskiego. Powodzenia Panie Tomaszu. Czekamy na kolejne pana książki, bo wiedza jaką pan nam przekazuje wystawiając się na te hejterskie połajanki jest warta...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Wbrew temu co pisze Michał książka mówi o runach sławiańskich a nie nordyckich. Aby się dowiedzieć o różnicach między tymi alfabetami radzę przeczytać tę książkę.
Do Michała: Wstyd, że nie potrafi Pan rozróżnić kształtów. Proszę sobie przepisać oba alfabety i porównać.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Słaba książka. Autor pismo runiczne Germanów przedstawia jako słowiańskie. Nie polecam.

PS. Do Chłoduna, czyli (?) pana Dąbka: nie, pismo runiczne Germanów to pismo runiczne Germanów, Pan Kosiński bierze runy germańskie, a pisze, że są słowiańskie. Wprowadzanie w błąd. Tak to można nawet rysunki z Nazca przedstawić jako dzieło Słowian. Za pisanie o Słowianach wzięli się...

Fantastyka i grafomania.

Eureka Słowianie umieli pisać i co więcej znali runy słowiańskie. Komu się to nie spodoba? Przecież swoje pismo przed Cyrylem mogli mieć wszyscy nasi sąsiedzi, a runami posługiwali się Węgrzy, Bułgarzy a nawet Bałtowie, ale Słowianie gdzieźby. Im wystarczały jakieś tam kreski na kamieniu czy drewnie by sprzedać bursztyn, sól lub miecze z dymarek. Runy to germański...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Nie byłem w stanie przebrnąć do końca. Argumentacja żałosna, cała książka opiera się na założeniu, że wszystko co wiemy to kłamstwo, tylko turbosłowianie znają prawdę. Niektóre fragmenty były tak wstrząsające swą głupotą, że przez kilka dni nie mogłem się pozbierać.

Najnowszy produkt z turbolechickiego cyklu Bellony (producenta wyrobów książkopodobnych). Kosiński to nie tylko absolutny amator we wszelkich naukach historycznych, to także fantasta całkowicie pozbawiony zdrowego rozsądku, a nade wszystko człowiek o bardzo nienachalnej inteligencji. Dam przykład przezabawnej fantasmagorii tegoż ałtora:

Baskowie mają pochodzenie lechickie,...

• Mitologie
  • 2020
  • Legimi
  • Wierzenia
  • 'Naukowe'
  • *Inne

Dodaj cytat z książki Runy słowiańskie