Życie erotyczne Słowian

Bellona
2021-03-24
2021-03-24
turbosłowiaństwo teorie spiskowe pseudonauka

Czy zastanawialiście się kiedyś jak wyglądało życie erotyczne naszych przodków? Ja też nie dopóki nie wpadła mi w ręce ta oto książka. Jest dosyć specyficzne , naukowa czy nawet trochę historyczna. Dosyć mocno mnie zaskoczyła. Nie pomyślała bym sobie , że życie erotyczne związane było z kultem pogańskim. A jednak wszystko co było związane z naturą i jej przebiegiem , wiązało się też z aktami seksualnymi Słowian. Dowiemy się z książki jak żyli w związkach poligamicznych , od ciąży po narodziny , od swatów po małżeństwo. Jak wyglądał ich wiek dojrzewania. Ich tradycje związane np z kultem płodności ziemi na wiosnę. Znajdziemy też zmianki o seksie pozamałżeńskim, gwałty , porwania , orgie czy też ich perwersje. Przeczytamy tutaj dużo i to bardzo dużo opisów na temat ich życia.

Ksiazka jest dosyć ciekawa. Mnie aktualnie podoba się, że autor dosyć szczegółowo opisał każdą zmiankę z ich życia, takiego dosyć kontrowersyjnego. Kiedyś,a nawet do dziś niektóre tematy są po prostu Tabu. Nie mów , nie patrz , nie reaguj.... Co mogę powiedzieć o książce, że jest zaskakująca. Co do okładki No sami spójrzcie po prostu piękna , a w środku znajdziemy dosyć ciekawe ilustracje nawiązujące do erotycznego życia Słowian. Ja polecam ,a czy wy sięgnięcie po tą lekturę?

Ciężko mi ją określić. Dobrze mi się ją czytało, ale jakościowo słabiutko. Zanim sięgniecie po książkę, polecam zapoznać się z jej recenzjami. Nie polecam traktowania ksiazki jako źródło historyczne. Gdybym o tym wiedziała wcześniej, nie marnowałabym na to czasu. Mimo to jako taki odmóżdżacz całkiem przyjemna.

Jak w innych książkach autora, zwykłe bzdury. Nawet nie trzeba orientować się w tematyce żeby wiedzieć, że coś jest nie tak. Pseudonaukowy bełkot. Najbardziej podobają mi się pozytywne oceny od samego autora.

Fatalny gniot pseudonaukowy z olbrzymią ilością nadużyć i nieścisłości historycznych. Ciekawy temat został potraktowany wybitnie płytko i nieumiejętnie.

Nie no te pseudonaukowe brednie o partnerach seksualnych kobiet były tragiczne

Nie no te pseudonaukowe brednie o partnerach seksualnych kobiet były tragiczne

Słaby wyrób książkopodobny

Słaby wyrób książkopodobny

Stek bredni i głupot, jakich ten świat nie widział. Autor daje ocenę 10 swoim książkom i podpisuje się jako tamaszek, Tadek, Wiedun, Wieszcz, a ostatnio Misza i Feliks. A ostatnio dostał szału :) To Tomasz Kosiński. Trzymajcie się od jego wyrobów książkopodobnych z daleka

Dariusz na wszystkie książki Kosińskiego ma jeden komentarz. Podobnie robią inni hejterzy, którzy nie czytają książek tylko bawią się w hejterkę. Szkoda, że ten portal nie wyłapuje takich rzeczy tracąc na wiarygodności. Wstawianie bowiem jednego komentarz na zasadzie "kopiuj/wklej" pod wszystkie książki jednego autora to jest właśnie żenada. A sam książka warta jest grzechu, wystarczy po nią sięgnąć nie czytając tych bzdurnych opinii dzieciaków, którzy książki chyba żadnej w rękach nie mieli tylko klikają w klawiaturę dobrze się bawiąc jak komuś przywalą. NIkt o nich się nie dowie,a ich interentowe komenty nie przetrwają, a książki takie jak ta zostaną na lata. Chapeau bas przed autorem za wysiłek i zebranie tak wielu trudno dostepnych informacji w kwescji seksualnej obyczajowości naszych przodków. Nie ma i nie byl drugiej podobnej publikacji na polskim rynku.

Pseudonaukowy bełkot, który można traktować jako paradokument fantasy.

Pseudonaukowy bełkot, który można traktować jako paradokument fantasy.

Wspaniała książka opisująca zagadnienia związane z seksualnością naszych przodków.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

• 🎑 Słowiańskie fantasy
  • Nie posiadam