rozwińzwiń

turbosłowiaństwo teorie spiskowe pseudonauka

Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Mogą Cię zainteresować

Ciężko mi ją określić. Dobrze mi się ją czytało, ale jakościowo słabiutko. Zanim sięgniecie po książkę, polecam zapoznać się z jej recenzjami. Nie polecam traktowania ksiazki jako źródło historyczne. Gdybym o tym wiedziała wcześniej, nie marnowałabym na to czasu. Mimo to jako taki odmóżdżacz całkiem przyjemna.

Jak w innych książkach autora, zwykłe bzdury. Nawet nie trzeba orientować się w tematyce żeby wiedzieć, że coś jest nie tak. Pseudonaukowy bełkot. Najbardziej podobają mi się pozytywne oceny od samego autora.

Fatalny gniot pseudonaukowy z olbrzymią ilością nadużyć i nieścisłości historycznych. Ciekawy temat został potraktowany wybitnie płytko i nieumiejętnie.

Nie no te pseudonaukowe brednie o partnerach seksualnych kobiet były tragiczne

Nie no te pseudonaukowe brednie o partnerach seksualnych kobiet były tragiczne

Słaby wyrób książkopodobny

Słaby wyrób książkopodobny

Stek bredni i głupot, jakich ten świat nie widział. Autor daje ocenę 10 swoim książkom i podpisuje się jako tamaszek, Tadek, Wiedun, Wieszcz, a ostatnio Misza i Feliks. A ostatnio dostał szału :) To Tomasz Kosiński. Trzymajcie się od jego wyrobów książkopodobnych z daleka

Dariusz na wszystkie książki Kosińskiego ma jeden komentarz. Podobnie robią inni hejterzy, którzy nie czytają książek tylko bawią się w hejterkę. Szkoda, że ten portal nie wyłapuje takich rzeczy tracąc na wiarygodności. Wstawianie bowiem jednego komentarz na zasadzie "kopiuj/wklej" pod wszystkie książki jednego autora to jest właśnie żenada. A sam książka warta jest grzechu, wystarczy po nią sięgnąć nie czytając tych bzdurnych opinii dzieciaków, którzy książki chyba żadnej w rękach nie mieli tylko klikają w klawiaturę dobrze się bawiąc jak komuś przywalą. NIkt o nich się nie dowie,a ich interentowe komenty nie przetrwają, a książki takie jak ta zostaną na lata. Chapeau bas przed autorem za wysiłek i zebranie tak wielu trudno dostepnych informacji w kwescji seksualnej obyczajowości naszych przodków. Nie ma i nie byl drugiej podobnej publikacji na polskim rynku.

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Pseudonaukowy bełkot, który można traktować jako paradokument fantasy.

Pseudonaukowy bełkot, który można traktować jako paradokument fantasy.

Wspaniała książka opisująca zagadnienia związane z seksualnością naszych przodków.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Żenujące. Pomijam już nawet kwestie historyczne, bo sama nie jestem historyczką, ale żenada jest tutaj także na poziomie ideologii typu "słuchaj głosu natury". Więc chciałam tylko zauważyć, że niejaki Trynkiewicz też słuchał głosu natury, bo w naturze pospolite jest dzieciobójstwo, przemoc, gwałty itp. itd.

• 2022
  • Legimi