Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży

Okładka książki Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży
Agnieszka Cioch
szamanizm

Patronaty LC

Mogą Ciebie zainteresować

Książka w sposób przejrzysty wyjaśnia współczesnemu człowieka, czym jest szamanizm. Autorka nawiązuje do własnych przeżyć i doświadczeń, prezentuje liczne przykłady z osobistej praktyki, jak i praktyki jej nauczycieli. W książce obecne są również nawiązania do historii, a także medycyny, psychoterapii, wszystko to, by jak najlepiej zobrazować czytelnikowi, jak doszło do powstania szamanizm, a następnie dalszej jego ewolucji i jego miejsca w dzisiejszym świecie.

Jedna z niewielu książek które można z czyatym sumieniem polecic początkującym którzy dopiero wkraczaja na ścieżki praktyki szamanizmu.
Co prawda tytuł wg. mnie zupełnie nietrafiony.

Jednak jako książka napisana jest w formie podręcznika, zawiera dużo literatury oraz odnośników, które na pewno bardzo ulatwiaja pracę oraz zdobywanie wiedzy.

Pokazuje tylko, że jest to dopiero wierzchołek góry lodowej.

Co prawda tytuł wg. mnie zupełnie nietrafiony.

Pokazuje tylko, że jest to...

Książka jakich niewiele dostępnych po polsku. Jest bardzo ciekawy wstęp dotyczący historii i zwyczajów szamańskich w różnych częściach świata ze spora bibliografią. Kolejna część opisująca pracę autorki z osobami potrzebującymi wsparcia/uzdrowienia. Napisana przystępnym językiem, dużo wnosi osobom odkrywającym i poszerzającym wiedzę z zakresu praktyk szamańskich. Konwencją bliższa jest podręcznikowi niż poradnikowi, są udokumentowane źródła i solidnie opisane "bhp" pracy szamana.

Dodaj cytat z książki Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży