Kup teraz - 15 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.90 zł

Magia szamanizmu. Uzdrawiająca moc szamańskiej podróży

Arvick Baghramian Wydawnictwo: Galaktyka ezoteryka, senniki, horoskopy
The Magic of Shamanism
ezoteryka, senniki, horoskopy
Agnieszka Cioch
szamanizm

Jedna z niewielu książek które można z czyatym sumieniem polecic początkującym którzy dopiero wkraczaja na ścieżki praktyki szamanizmu.
Co prawda tytuł wg. mnie zupełnie nietrafiony.

Jednak jako książka napisana jest w formie podręcznika, zawiera dużo literatury oraz odnośników, które na pewno bardzo ulatwiaja pracę oraz zdobywanie wiedzy.

Pokazuje tylko, że jest to...

Książka jakich niewiele dostępnych po polsku. Jest bardzo ciekawy wstęp dotyczący historii i zwyczajów szamańskich w różnych częściach świata ze spora bibliografią. Kolejna część opisująca pracę autorki z osobami potrzebującymi wsparcia/uzdrowienia. Napisana przystępnym językiem, dużo wnosi osobom odkrywającym i poszerzającym wiedzę z zakresu praktyk szamańskich. Konwencją...

• Chcę w prezencie
  • Socjologia, filozofia, nauka, kultura