Trefny Tatuś

David Walliams literatura dziecięca 428 str.
Bad Dad

Karolina Zaremba
Mała Kurka
literatura dziecięca

Porównaj ceny i

Trefny Tatuś czytany u nas do poduszki podobał się tak samo młodym czytelnikom (dzieciom) jak i tym starszym (rodzicom). Tak jak to już jest z „Waliamsami” każda książka to wydarzenie, na które się czeka, i spieszy po książkę jak najszybciej się da. Wiem z pewnego źródła, że jest to jeden z ulubionych pisarzy w wielu świetlicach szkolnych 🙂
Podobnie jak w innych książkach...

„Trefny Tatuś” może niektórym dorosłym dać do myślenia. Tak jak większość książek Davida Walliamsa, odrobinę wyśmiewa świat „wszystkowiedzących” dorosłych. Bardziej można ich nazwać „pogubionymi” dorosłymi. Mama, której nie zależy na rodzinie. Tata, który łamie prawo i dziecko, próbujące walczyć o spokój rodziny. To jeden z moich ulubionych współczesnych autorów, nie boi...

Bad Dad, podobnie jak pozostałe książki Davida Walliamsa, jest smutna, zabawna i porusza ważne tematy. Moi chłopcy je uwielbiają, więc czytam i ja.
Wszystko super, tylko dlaczego w tych książkach najczęściej kobiety są czarnymi charakterami? A szczególnie mamy? Jesteśmy aż takie złe? ;-))

• Dla dzieci
  • Wypożyczone z biblioteki