Kup teraz - 14 ofert w cenie od 22.29 zł do 29.47 zł

Trefny Tatuś

David Walliams Wydawnictwo: Mała Kurka Seria: Na kurzej łapie literatura dziecięca
Bad Dad
literatura dziecięca
Karolina Zaremba
Na kurzej łapie

Na półkach: , , , ,

Na poczatku nudna, ale potem się rozkręca. Polecam.

Ta książka jest genialna. Polecam serdecznie wszystkim. I owczywiśćie mam ją w domku :)

No i przeczytałyśmy z córką kolejną książkę Davida Walliamsa!
To książka "Trefny tatuś".
Córce się podobała, ja jestem zachwycona! :-)

Jestem zachwycona fabułą, stylem pisarza, przekazem
oraz pomysłem edytorskim, by niektóre słowa napisać inną czcionką.
Ta książka mnie niosła z prędkością wyścigówki,
bo i o wyścigach, pościgach i ucieczkach tu mowa.
A wyrazy pędziły,...

Wbrew temu co się może wydawać, Trefny Tatuś to nie tylko książka dla dzieci, ale również dla rodziców. W zabawny sposób uświadamia jednych i drugich o tym, co się liczy w życiu i co powinno być ważne.

Zarówno młodzi czytelnicy jak i rodzice po lekturze wyciągną dla siebie wnioski. Od siebie mogę polecić wspólną lekturę rodzica z dzieckiem, dzięki temu będzie to jedna z...

Trefny Tatuś czytany u nas do poduszki podobał się tak samo młodym czytelnikom (dzieciom) jak i tym starszym (rodzicom). Tak jak to już jest z „Waliamsami” każda książka to wydarzenie, na które się czeka, i spieszy po książkę jak najszybciej się da. Wiem z pewnego źródła, że jest to jeden z ulubionych pisarzy w wielu świetlicach szkolnych 🙂
Podobnie jak w innych książkach...

„Trefny Tatuś” może niektórym dorosłym dać do myślenia. Tak jak większość książek Davida Walliamsa, odrobinę wyśmiewa świat „wszystkowiedzących” dorosłych. Bardziej można ich nazwać „pogubionymi” dorosłymi. Mama, której nie zależy na rodzinie. Tata, który łamie prawo i dziecko, próbujące walczyć o spokój rodziny. To jeden z moich ulubionych współczesnych autorów, nie boi...

Bad Dad, podobnie jak pozostałe książki Davida Walliamsa, jest smutna, zabawna i porusza ważne tematy. Moi chłopcy je uwielbiają, więc czytam i ja.
Wszystko super, tylko dlaczego w tych książkach najczęściej kobiety są czarnymi charakterami? A szczególnie mamy? Jesteśmy aż takie złe? ;-))

• Dla dzieci
  • Uwielbiam david walliams