Twoje fotografie

2019-05-15
Data 1. wydania:
2018-12-11
Izabella Mazurek

TO NIE MIAŁO PRAWA ZAKOŃCZYĆ SIĘ HAPPY ENDEM.
Szczęśliwi Ci, którzy nikogo nie musieli pożegnać. Powieść ta łamie serce, rozdziera duszę, myślę, że u niektórych może naruszyć stare rany.
Choć przepełniona jest smutkiem i dąży do nieuniknionego, pełno w niej uwielbienia życia i mnóstwo ważnych przemyśleń – jak choćby ten cytat” nie czekajcie z życiem do czasu, kiedy...

Wzruszająca, pełna ciepła, a za razem zderzająca nas z chłodem nieprzeniknionego losu. O tym, że choroba nie wybiera. A my, ludzie jesteśmy najzwyczajniej zbyt ślepi i zabiegani, by doceniać życie. Dopóki nie mamy świadomości, że ono nam ucieka. Piękna powieść.

"Twoje fotografie"
Opis od wydawnictwa:
Zostały ci zaledwie miesiące na rzeczy, na które jeszcze wczoraj miałaś długie lata.

W dniu swoich dwudziestych ósmych urodzin Ava dowiaduje się o wznowie raka, z którym walczyła trzy lata wcześniej. Lekarze nie pozostawiają nadziei: dziewczyna ma przed sobą jakiś rok życia. Ava nie zamierza jednak pozwolić chorobie decydować o...

Na półkach: , , , ,

Dziewczyny badajcie się!!!

Piękna książka o tym że każda chwila jest ulotna i trzeba brać życie pełnymi garściami, nie zostawiać nic na później. Cieszmy się każdą chwilą.
Ava w dniu swoich dwudziestych ósmych urodzin dowiaduje się że rak powrócił i nie zostało jej już dużo czasu. Postanawia zorganizować swój wymarzony ślub dla siebie samej z pomocą przychodzą jej...

Piękna tylko bardzo, bardzo smutna, oczywiście bez chusteczek sie nie obyło-Polecam

Książka bardzo piękna opowiadająca o wartościach niematerialnych których normalny człowiek nie dostrzega i nie zawsze jest za to wdzięczny a powinien. Bardzo poruszająca historia.

Pierwsza powieść Tammy Robinson, z jaką miałam styczność, okrutnie mi się spodobała. Tytuł Normalni inaczej chwycił mnie za serce, wzruszył, zaskoczył swoim poziomem i całkowicie rozkochał w twórczości autorki. Tym razem przyszła pora na kolejną jej powieść, czyli Twoje fotografie. Jak myślicie, ta pozycja również mnie zachwyciła?

Kiedy Ava kończy dwadzieścia osiem lat,...

Na przykładzie głównej bohaterki można by powiedzieć, że życie jej doświadczyło, było niesprawiedliwe, ale z drugiej strony spełniła swoje marenie z dzieciństwa. Milion chwil, które pozostały w pamięciach bliskich dzięki niej. Z jednej strony smutna, ale życiowa i pełna wzruszeń historia.

Piękna !
Płakałam tak jak i inni zapewne, tak bardzo, że nie mogłam dokończyć tej książki, a jak już skończyłam poczułam niedosyt. A najgorsze, że nie będzie kolejnej części i dalszego ciągu historii.
Ava - prawdziwa waleczna kobieta, kochająca życie i moja ulubiona bohaterka, chociaż z jedną z przyjaciółek też potrafiłam się utożsamić.
Kiedy wiesz, że umierasz, że...

"Kiedy zostały Ci zaledwie miesiące na rzeczy, na które jeszcze wczoraj miałaś całe życie."
Kiedy Ava w dniu swoich dwudziestych ósmych urodzin dowiaduje się, że ma wznowę raka, postanawia spełnić jedno ze swoich największych marzeń. Pragnie wyjść za mąż. Przygotowania do ślubu ruszają więc pełną parą i fakt, że na horyzoncie nie widać kandydata na męża, wydaje się być...

• 2019
  • 2020