Stajnia pod lasem

Novae Res
stajnia konie pensjonat dla koni
literatura obyczajowa, romans
stajnia konie pensjonat dla koni

Książka gdzie tło stanowią konie, których losy wpływają na życie bohaterów.
Po więcej zapraszam:

" Stajnia pod lasem" Elżbiety Pragłowskiej bardzo mnie zaskoczyła...
Piękna okładka, fajny tytuł, ciekawy pomysł na książkę. Ludzie, zwierzęta, jakieś kłopoty, dziwny splot zdarzeń. Zaczyna się ciekawie ale i na tym się niestety kończy. Główna bohaterka jak dla mnie nie ma celu, do niczego nie dąży, jest jałowa od początku i taka zostaje do końca. Wszystko jest za bardzo...

Książkę lekko się czytało, fajna historia. Polecam krótka historia, na pewno sięgne po kolejne książki tej autorki.

Moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki i nie jestem zawiedziona. Książka nie jest gruba co pozwoliło mi przeczytać ją w jedno popołudnie i był to mile spędzony czas. Historia Ewy przeplata się z losami osób związanych z prowadzoną przez nią tytułową Stajnią pod Lasem.
Poznajemy ją w trudnym dla niej i jej stajni momencie, dodajmy do tego separację z mężem i...

Książkę miałam możliwość przeczytać dzięki Book Tour, który został zorganizowany przez Zaczytany Świat Moni.
Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, czyta się szybko i przyjemnie.
Zdecydowanie pozytywne odczucia mi towarzyszyły, książka w idealnym momencie trafiła do mnie.
Opowieść przepełniona miłością do koni i wsi.

Poznajemy Ewę, która po powrocie z...

Tego mi było trzeba! Książka bardzo dodała mi otuchy w te trudne dni. Tęsknię za moimi ukochanymi konikami i galopadą.

Bardzo przyjemna lektura. Łatwo się czyta i zabawnie kończy, ale nie powiem jak.

Ta książka poruszyła moją czułą stronę. Bardzo kocham konie i wieś. Miałam bardzo podobne rozterki. Moje dzieci też wyjechały do pracy i opowiadały mi niesamowite historie z pobytu na Zachodzie. Dziękuję za chwilę wzruszeń.

Fantastyczne reminiscencje z pobytu w Anglii. Czułem się, jakbym sam tam pojechał. Bardzo lubię konię, przyrodę i sielską atmosferę książki. Oby więcej takich spokojnych i napisanych kulturalnym językiem pozycji.

Jako osoba, która kocha konie miłością bezwzględną musiałam sięgnąć po tę książkę. Okładka bardzo ładna, tytuł podpowiadał, że będą konie. Niestety rozczarowałam się. Książka jest jedynie przeciętna. Historia mnie nie porwała, głównej bohaterki jakoś szczególnie nie polubiłam. Słabiutko.

Dyskusje

• Obyczajowe
  • Przeczytane w 2019
  • Obyczajowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Stajnia pod lasem