15 minut do szczęścia

Richard Nicholls Wydawnictwo: Świat Książki poradniki
Świat Książki
poradniki
2019-01-01

Proste porady,dobre porady :)

Polecam. Krótko i przejrzyście. Wiele można zrozumieć. Naprawdę warto.

Ktoś czytał, słyszał? Ogółem to znalazłam ją w biedronce i postanowiłam ją wziąć, żeby odnaleźć trochę radości bo w tamtym miesiącu mi było go zdecydowanie brak. No i tak czytałam sobie, kartkę po kartce, potem rozdział leciał szybko jeden za drugim i jestem na końcówce i powiem, że WARTO.
W książce są zapisane rzeczy które pewnie większość z Was wie, ale nie zdaje sobie...

Przyjemna książka. Warta uwagi. Może nie wszystko co się wnien znajduje jest ciekawe, ale przecież nie wszystko trzeba czytać. Ja stwierdzam, że po jej lekturze czuje się lepiej, nie dowiedziałam się niczego nowego, bo książki w tym temacie czytałam już nie raz, ale polecam dla kogoś nowego w tych klimatach. :)))

Ciekawa, mądra i dająca do myślenia książka. Konkretna, pouczająca, z przykładami , wynikami badań i ćwiczeniami. Przypominająca to, co większość z nas na codzień zauważa, ale nie potrafi wprowadzić w życie. A szczęście jest tak blisko ... w nas. Pozycja godna polecenia. Zwłaszcza dla osób lubiących konkrety bardziej od „magii życia”.

• 2019
  • Wydawnictwo Świat Książki