15 minut do szczęścia

poradniki
Świat Książki
2019-01-01
2019-01-01

Bardzo chciałabym, aby każdy mógł przeczytać chociaż jeden rozdział tej książki.
Czy zmieniła ona moje myślenie? Na pewno w jakimś stopniu tak. Sprawiła, że (to może zabrzmieć głupio) zaczęłam doceniać i zwracać uwagę na najmniejsze sprawy.
Myślę, iż to nie jest książka o dążeniu do radości i szczęścia, ale raczej o dostrzeganiu go w codzienności.

Bardzo dobra książka. Synteza wielu innych książek zawierająca cenne rady i praktyki, które warto stosować w swoim życiu by zbliżyć się do szczęścia. Miło spędzony czas.

Proste porady,dobre porady :)

Proste porady,dobre porady :)

Polecam. Krótko i przejrzyście. Wiele można zrozumieć. Naprawdę warto.

Polecam. Krótko i przejrzyście. Wiele można zrozumieć. Naprawdę warto.

Ktoś czytał, słyszał? Ogółem to znalazłam ją w biedronce i postanowiłam ją wziąć, żeby odnaleźć trochę radości bo w tamtym miesiącu mi było go zdecydowanie brak. No i tak czytałam sobie, kartkę po kartce, potem rozdział leciał szybko jeden za drugim i jestem na końcówce i powiem, że WARTO.
W książce są zapisane rzeczy które pewnie większość z Was wie, ale nie zdaje sobie sprawy jakie są to ważne rzeczy i, że nie powinnismy o nich zapominać. Są też rożnego rodzaju ćwiczenia.

Przyjemna książka. Warta uwagi. Może nie wszystko co się wnien znajduje jest ciekawe, ale przecież nie wszystko trzeba czytać. Ja stwierdzam, że po jej lekturze czuje się lepiej, nie dowiedziałam się niczego nowego, bo książki w tym temacie czytałam już nie raz, ale polecam dla kogoś nowego w tych klimatach. :)))

Ciekawa, mądra i dająca do myślenia książka. Konkretna, pouczająca, z przykładami , wynikami badań i ćwiczeniami. Przypominająca to, co większość z nas na codzień zauważa, ale nie potrafi wprowadzić w życie. A szczęście jest tak blisko ... w nas. Pozycja godna polecenia. Zwłaszcza dla osób lubiących konkrety bardziej od „magii życia”.

• Rozwój osobisty
  • Psychologia