Fall; or, Dodge in Hell

Neal Stephenson Wydawnictwo: HarperCollins, William Morrow fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
HarperCollins, William Morrow
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski

Quo vadis, panie Stephenson? Niestety, miało być zwieńczenie wątków/świata z Cryptonomiconu, Cyklu Barokowego i Reamde, a wyszło jak wyszło, to jest - nudnawo. Ta nuda nie dotyczy partii napisanych jako science/speculative fiction, tylko drugiej połowy książki, która zmienia się w kiepską i niewiarygodnie rozwleklą fantasy.

"Rozwlekanie" to w ogóle zarzut częsty przy...

• Czytane w 2019
  • Projekt expGen