W ścianach

horror
Paweł Dembowski
Świat Grozy
świat grozy Dania Kopenhaga kraje nordyckie Skandynawia

Oryginalny pomysł i dużo źródeł potwierdza, że nie jest on tylko wymysłem autora. Aż mnie dziwi, że motyw zamurowywania żywcem tak rzadko pojawia się w opowieściach grozy. Jak świat długi i szeroki, przez wieki zamurowywano żywych ludzi z różnych powodów. Kara za przestępstwo, asceza, morderstwo, praktyka religijna, złożenie w ofierze, a nawet samobójstwo [samozamurowanie...

Rewelacyjne opowiadanie, prawdziwie niepokojące i przerażające. Poznajemy jeden z kopenhaskich mitów... Mam nadzieję, że to tylko mit, swoista bajka... inaczej nigdy nie odwiedzę stolicy Danii.

• 2019
  • Audiobooki
  • Audiobook
  • Horrory
  • Praca
  • Wysłuchane
  • Me gusta ♥ horror, groza
więcej mniej

Dodaj cytat z książki W ścianach