Krzyk z lasu

Okładka książki Krzyk z lasu
Annikki Øvergård Wydawnictwo: NORDI-PRESS Cykl: Saga Malowane Sny (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Saga Malowane Sny (tom 2)
Skriket fra skogen
NORDI-PRESS
2019-01-22
2019-01-22
Lucyna Chomicz-Dąbrowska
saga malowane sny Norwegia

Już dawno nie czekałam na kolejny tom książki z takim niedoczekaniem. A kiedy już wyszła, to karygodnie szybko się skończyła. Na prawdę nie wiem, co te norweskie książki w sobie mają, że czyta się je w tak krótkim czasie.

Akcja zaczyna się rozwijać. Poznajemy nowe postacie, w tym dziwaczkę Margot, czy subtelną Kristinę. Obok obyczajówki autorka zręcznie wplotła elementy norweskich wierzeń i magicznego skandynawskiego świata. I tak, miałam w tych momentach ciarki na plecach.

Książka napisana bardzo dobrze, nieustannie byłam ciekawa, co wydarzy się na kolejnych stronach (czasami nie umiałam się opanować od podglądania...). Zauważyłam, że przekład był dużo lepszy, mniej było błędów, które niestety raziły mnie w "Rebecce".

Polecam i z niecierpliwością czekam na kolejny tom...

Dodaj cytat z książki Krzyk z lasu