Na bezdrożach Starego Testamentu

Szaron
stary testament
religia
stary testament

Książka w moim odczuciu rewelacyjna. Wciągająca i otwierająca umysł. Delektowałem się każdym słowem a do następnego rozdziału przechodziłem dopiero następnego dnia. Po głębszej refleksji i spojrzeniu na zagadnienie "moimi okularami". Zdecydowanie polecam.

Lekka książka z niesamowitą treścią.

Bardzo dobry wstęp do Starego Testamentu, polecam wszystkim chcącym rozpocząć swoją przygodę z tą księgą. Czyta się jednym tchem.

• Przeczytane 2018
więcej mniej