Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.57 zł

Zakochani w słowach

Magdalena Trubowicz Wydawnictwo: Czwarta Strona Cykl: Kupidyn w spódnicy (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Czwarta Strona
literatura polska
Kupidyn w spódnicy (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
literatura polska

Tutaj od razu wiadomo, że będzie happy end, że wszystko będzie wspaniałe - czasem należy zatopić się w takiej właśnie książce.

"Zakochani w słowach" to trzecia część serii "Kupidyn w spódnicy". Zabawna historia na gorszy dzień.
Tomasz jest nieśmiałym bibliotekarzem, który nie może oderwać myśli od Kornelii. Kornelia jest piękna wyrafinowaną kobietą, popularną aktorką. Izabela jest przyjaciółką Tomasza, wspiera go i pomaga poznać kobiecą naturę.
W tym samym czasie, w bibliotece zaczynają pojawiać...

Skusiła mnie piękna okładka. Zawartość jest też niestety tak słodka jak opakowanie. Dla mnie trochę za słodka, ale generalnie dosyć zabawna.

Tym razem akcja rozgrywa się w bibliotece. Poznajemy nową rodzinę i mamy bohatera- który szuka miłości, a może kobiety inaczej go spostrzegają ;) Młoda dama chce być aktorką, a ciocia no cóż wszystko chce mieć pod kontrolą. Jest nietypowo, ale bardzo fajnie i bywają dość zabawne sytuacje. Lekko miło i przyjemnie się czyta

Cykl Kupidyn w spódnicy ma piękne okładki, które sugerują dobrą, kobiecą literaturę. Podoba mi się to, że w kolejnym tomie jest nawiązanie do poprzedniego, a nawet przewija się syn bohaterki pierwszej części cyklu. Każda część to historia innych ludzi.
Tym razem poznajemy świat biblioteki i pracujących tam ludzi, w tym głównego bohatera, Tomasza, romantyka wyczekującego...

Kolejne moje spotkanie z ulubionymi bohaterami okazało się dla mnie ogromną radością. Bardzo się cieszę , że podczas czytania mogłem poznać nowego bohatera jakim jest Tomasz. Otóż Tomasz jest taki sam jak ja , bo uwielbia czytać książki tak jak ja , a w dodatku jest bibliotekarzem ( A ja nie. Jednak uwielbiam wypożyczać książki z biblioteki). Cała historia bardzo mi się...

Nawet taki ciapowaty bibliotekarz jak Tomasz potrafi przemienić się w przystojniaka za którym oglądają się wszystkie dziewczyny. On sam potrafi wszystkim doradzić jak postępować z druga połówką proponując tematyczne książki, sam jednak jest dyletantem w tej dziedzinie. Co się zmieni, czy 30 - letni facet poczuje motyle w brzuchu? Czy ta jedyna potrafi go usidlić?...

Po książkę sięgnęłam ze względu na temat wyzwania i nie mogę powiedzieć, że to był idealny wybór.
Podobnie jak poprzednio nie wciągnęła mnie opowiedziana historia, nie zauroczyła, nie rozśmieszyła... prędzej irytowała tym w jaki sposób została napisana... nie czytało się jej dobrze, lekko i przyjemnie. Nudziła mnie i nie spodobała się.

Czyta się szybko i przyjemnie a uśmiech nie schodzi z twarzy. Pełna humoru, można się super odstresować.

Tomasz pracuje w bibliotece, a w wolnych chwilach pomaga pewnej aktorce Kornelii w przygotowaniach do roli. Mężczyzna jest w niej ślepo zakochany i ma przysłowiowe klapki na oczach – nie dostrzega wielu rzeczy. Ciężko pogodzić mu się z tym, że obiekt jego westchnień niedługo wyjeżdża. Jednak Tomasz ma prawdziwą przyjaciółkę Izabelę, która na każdym kroku go wspiera. Czy...

• 2019
  • Przeczytane 2019