Kup teraz - 11 ofert w cenie od 26.33 zł do 39.97 zł

Pascal
medycyna alternatywna poradnik
poradniki
medycyna alternatywna poradnik

Przepisy super, przybliżenie postaci i idei kobiety, która wyprzedziła swoje czasy o kilka stuleci- św.Hildegardy- na duży plus. Natomiast męczą psedoreligijno-filizoficzne wywody, napisane językiem dość topornym, nawiedzone i pełne pychy (którą autor tak piętnuje), kiedy to zachwala swoją „ ogromną wiedzę i doświadczenie”... Autoreklama do potęgi n- tej! Lepiej by było,...

Kolejna mądra książka Pana Zaremby, polecam detoksy wg Jego wskazówek. Św. Hildegarda wiele nas może nauczyć, wskazówki dla dobrego żywienia ale i poszczenia, bo "nie samym chlebem żyje czloweik". Książka napisana bardzo precyzyjnie, wiele informacji i porad jak przejść detoks z sukcesem.

• Z polecenia do kupienia ...
  • ! BŚ
  • W domowej biblioteczce