Niepełnosprawność w okresie późnej dorosłości

Z recenzji wydawniczej: "Monografia dotyczy niezwykle ważnych problemów związanych z funkcjonowaniem osób w okresie późnej dorosłości. [...] znacznie wzbogaca wiedzę z zakresu pedagogiki specjalnej, w tym geragogiki specjalnej jako jej subdyscypliny. Na podkreślenie zasługuje jej konstrukcja – wyraźne przejście od zagadnień teoretycznych do rozwiązań praktycznych wzbogaconych ciekawymi przykładami. Dzięki takiej strukturze i treści merytorycznej przedstawionej w interesujący sposób recenzowana praca ma także duże walory dydaktyczne. Omawiana pozycja jest również odpowiedzią na szerokie zapotrzebowanie na tego rodzaju wiedzę – przydatną wszystkim, którzy pełniej, lepiej i bardziej świadomie pragną uczestniczyć w poprawie jakości życia osób z niepełnosprawnością w okresie późnej dorosłości. Książka z pewnością znajdzie liczne grono odbiorców, szczególnie wśród osób pracujących z seniorami z niepełnosprawnością, a także wśród nauczycieli akademickich i studentów przygotowujących się do podjęcia profesjonalnej aktywności zawodowej".

Oficyna Wydawnicza Impuls http://www.impulsoficyna.com.pl/nowosci/niepelnosprawnosc-w-okresie-poznej-doroslosci,2036.html

Dodaj cytat z książki Niepełnosprawność w okresie późnej dorosłości