Masaż klasyczny

Impuls
masaż masaż klasyczny zdrowie medycyna Impuls
zdrowie, medycyna
masaż masaż klasyczny zdrowie medycyna Impuls

Z recenzji wydawniczej: "Książkę "Masaż klasyczny" autorstwa Marka Kowalcze wyróżnia przede wszystkim jej doskonałe opracowanie pod względem praktycznym. Książka zawiera niezbędne i rzeczowo przedstawione informacje teoretyczne. Jej główna treść skoncentrowana jest na wykonaniu masażu klasycznego. Na szczególne uznanie zasługuje bogata i starannie przygotowana oprawa...

• Brak
  • Care
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Masaż klasyczny