Super - Student

Superstudent
poradniki
Zbigniew Zawadzki
nauka poradnik

#superstudent to poradnik dla wszystkich uczniów i studentów. Pomoze wam zrozumieć jak skuteczniej i wydajniej możemy przyswoić wiedzę , robiąc to szybciej i przyjemniej.
Poradnik czyta się lekko. Jest bardzo przejrzysty. Znajdziemy w nim śmieszne ilustracje i mnóstwo przydatnych porad. Treść jest przedstawiona w sposób ubarwiony i ciekawy.
Książka podzielona jest na...

Wkrótce recenzja!

Chcesz odnosić sukcesy w szkole? Zacznij od Super-sudenta Olava Schewe.

Super-student to poradnik jak uczyć się wydajniej i skuteczniej. Ciekawią Cię techniki zapamiętywania czy może chciałbyś osiągać optymalne rezultaty? To książka idealna dla Ciebie.

Schewe podzielił swój poradnik na trzy duże części. Pierwsza: uczyć się skutecznie. W tej części możemy zapoznać się z...

Czy pamiętacie lata nauki w szkole ponadgimnazjalnej lub studiach? Noce zarwane na zakuwaniu materiału, który jak na złość nie chciał wchodzić do głowy. Mimo sędziwego wieku na naukę (taki mały żarcik, bo na naukę nigdy za późno nie jest!:P) nadal mam ten sam problem. Uczę się zaocznie, ale to nie zwalnia mnie z zaliczania przedmiotu na podstawie 3 ocen jednostkowych oraz...

• 2021
  • Posiadam w bibioteczce :)
  • 2018
  • 2020