Das Rätsel des Feuers

Afrika Romane (tom 2)
literatura piękna
niemiecki
Angelika Kutsch

W drugim tomie Afrykańskiej Trylogii Mankella śledzimy dalsze losy Sophie, którą poznaliśmy w pierwszym tomie p.t. ”Tajemnica Ognia”. Niemiecki tytuł drugiego tomu można by przetłumaczyć na język polski jako „Zagadka Ognia”. Sophie ma już około piętnastu lat, czyli minęły około dwa, trzy lata od momentu kiedy się z nią pożegnaliśmy na końcu „Tajemnicy Ognia”.
Mimo happy...

Dodaj cytat z książki Das Rätsel des Feuers