Kup teraz - 8 ofert w cenie od 6.98 zł do 19.00 zł

Filozofia nicości. Rzecz o istocie buddyzmu

Michał Dębicki Władysław Wydawnictwo: Armoryka religia
Armoryka
buddyzm religijna katolicka historyczna klasyczna
religia
buddyzm religijna katolicka historyczna klasyczna

To raczej taki pseudonaukowy paszkwil niż faktycznie rzecz o buddyzmie. Bardziej jako ciekawostka jak to w XIX wieku ksiądz wojował z obcą religią niż źródło jakiejś większej wiedzy. Pewnie i można co nieco z niej wyciągnąć, ale zazwyczaj część merytoryczna okraszona jest niepotrzebnym komentarzem.

• 2018
  • 2020