Biała księga uzdrawiania. Alternatywne metody leczenia

Okładka książki Biała księga uzdrawiania. Alternatywne metody leczenia Kurt Langbein
Okładka książki Biała księga uzdrawiania. Alternatywne metody leczenia
Kurt Langbein Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii poradniki
poradniki
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2018-01-01
2018-01-01

Okładka książki Podręczna encyklopedia zdrowia Verena Corazza, Daimler Renate, Andrea Ernst, Kurt Langbein, Hans Weiss
Podręczna ency... Verena Corazza, Dai...

W książce opisane sa metody leczenia akademickiego i alternatywnego w bardzo neutralny sposob. Przedstawiane sa badania, terminy naukowe oraz uniwersytety, placowki ktore prowadzily leczenie pacjentow. Głownie mowa jest o nowotworach bo sam autor jest po leczeniu tej choroby. Duzo ciekawych faktow o lekach tabletkach, placebo oraz sposobie dzialana naszego mozgu. Omawiane tez zostalo podejscie lekarzy. Dla mnie bradzo ciekawa lektora z innej polki niz zazwyczaj siegam.

• Z polecenia do kupienia ...

Dodaj cytat z książki Biała księga uzdrawiania. Alternatywne metody leczenia