Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty

Nasza Księgarnia
2018-09-19
2018-09-19
28 min.
literatura polska fakty mity krasnoludki

Okładka książki Wielcy muzycy Robert Janowski, Maciej Szymanowicz
Ocena 8,3
Wielcy muzycy Robert Janowski, Ma...
Okładka książki Sklep z babciami Dominika Gałka, Maciej Szymanowicz
Ocena 8,1
Sklep z babciami Dominika Gałka, Mac...
Okładka książki Wielcy naukowcy Marcin Jamkowski, Maciej Szymanowicz
Ocena 8,6
Wielcy naukowcy Marcin Jamkowski, M...
Okładka książki Ściśle tajne Paweł Beręsewicz, Maciej Szymanowicz
Ocena 6,4
Ściśle tajne Paweł Beręsewicz,&n...

Oficjalne recenzje i

Czy wy wiecie, czy nie wiecie – krasnoludki są na świecie

771 373 44

„Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty” to kompendium wiedzy o krasnoludkach. Zebrano w niej wiedzę o co najmniej 465 sztukach tych małych istot!

Na kolorowych ilustracjach z minimalną ilością tekstu (tu obrazy mówią same za siebie 😉 ) wyjaśnione jest skąd się krasnoludki w ogóle biorą (z książek o krasnoludkach, z kwiatków, ze sklepu, z ciastek w kieszeni), jak się przemieszczają (np. ptakolotem), gdzie mieszkają i jakie uprawiają sporty.

Jest też cała rozkładówka o ich psotach w domu – już nie będziesz zastanawiać się skąd się wzięły kolejne plamy na ubraniach, albo gdzie poznikało jedzenie z psiej miski i dlaczego chwilę po odkurzaniu znowu wszędzie leży kurz. 😉 W tej książce każda strona jest pełna wydarzeń, miejsc i intrygujących cech krasnoludków. :)

Książka jest super. świetne ilustracje i zabawna treść. W kalkulatorze jest ukryty przekaz :D

Bardzo ładnie ilustrowana książka, moje 3-letnie dziecko po prostu za nią przepada. Dużo zabawy na jesienne wieczory

Uwielbiam te ilustracje i humor niekoniecznie dopasowany do 3-latka :)

Uwielbiam te ilustracje i humor niekoniecznie dopasowany do 3-latka :)

Jedna z ciekawszych i zabawniejszych książek, która zainteresowała nie.tylko moje dziecko, ale i mnie.

Ciekawy pomysł i piękne ilustracje. Polecam nie tylko dla dzieci, ale również dla rodziców

Ta książeczka to marzenie mojego dzieciństwa, jako dziecię małe-malutkie posiadałam przepięknie wydanie "ABC naprawy odbiorników radiowych" gdzie to właśnie poprzez krasnoludki pokazane były pewne procesy ;)

Na półkach: , , , , , ,

Uwielbiam każdy centymetr kwadratowy tej książki – ilustracje, humor, krasnoludki, sytuacje, kolory. Kupiłam ją dla syna na przyszłość, ale chyba sama ją przywłaszczę i nikomu nie oddam ;)

1973

Urocza książeczka. Dzieci ją uwielbiają. Ma jedna wadę - wielki rozmiar trudno skitrasić na półce 😉

Uwielbiam tę książkę i moja 1,5 roczna córka również. Ilustracje są po prostu świetne.

Dodaj cytat z książki Krasnoludki. Fakty, mity, głupoty