Drzewa

Piotr SochaWojciech Grajkowski Wydawnictwo: Dwie Siostry popularnonaukowa dziecięca
Dwie Siostry
popularnonaukowa dziecięca

Okładka książki Drzewa Piotr Socha, Wojciech Grajkowski
8,4
Drzewa Piotr Socha, Wojcie...
Okładka książki Pszczoły Piotr Socha, Wojciech Grajkowski
8,4
Pszczoły Piotr Socha, Wojcie...
Okładka książki Potwór Grzegorz Kasdepke, Piotr Socha
6,2
Potwór Grzegorz Kasdepke, ...
Okładka książki Otyłość u dzieci i młodzieży Ewa Małecka-Tendera, Piotr Socha
6,5
Otyłość u dzie... Ewa Małecka-Tendera...

Przepiękne ilustracje i mnóstwo ciekawostek, które zaciekawią nie tylko kilkuletnie dziecko, ale i dorosłego. Bardzo polecam na prezent

Od razu przykuwa uwagę ogromny format książki, bo 28 cm x 38 cm. Brak spisu treści. Po otworzeniu książki dwie strony stanowią zawsze całość i na tej całości jest zamieszczona tablica z rysunkami, a tekst z opisem znajduje się w wąskiej kolumnie przy brzegu strony (z prawej lub z lewej – bywa różnie). Książka składa się tylko z tablic i jest ich 34 (podpisywane są liczbami...

Chyba nawet lepsza niż ta o pszczołach. Fantastyczne rysunki, oddziałuje na wyobraźnię. Żałuję, że nie były mi dane takie lektury, gdy byłam dzieckiem. Polecam. Dwie Siostry - dobra robota!

Wyrywalismy sobie z synkiem tę ksiazkę. Cudownie wydana, kapitalne rysunki Sochy, gantastyczne opowiesci. Doskonale sie czyta, bo to przyklad wspanialego konceptu i wykonania. Dla doroslych i dzieci.

Dyskusje

• Dla dzieci