Kup teraz - 13 ofert w cenie od 36.68 zł do 52.28 zł

Drzewa

Wojciech GrajkowskiPiotr Socha Wydawnictwo: Dwie Siostry popularnonaukowa dziecięca
Dwie Siostry
popularnonaukowa dziecięca

Okładka książki Pszczoły Wojciech Grajkowski, Piotr Socha
8,4
Pszczoły Wojciech Grajkowski...
Okładka książki Potwór Grzegorz Kasdepke, Piotr Socha
6,3
Potwór Grzegorz Kasdepke, ...

W książce znajdują się piękne ilustracje i ogrom wiedzy o drzewach. Idealnie nada się na prezent dla dziecka do lat 10, ale i dorosły czytelnik doceni tę pozycję. To książka do której z chęcią się wraca i taka, która łączy pokolenia. Dwie Siostry jak zawsze wydały bardzo wartościową książkę, która powinna znaleźć się w każdej domowej biblioteczce.

Wielkoformatowy i urzekająco zilustrowany kolorowy album o drzewach to jak wędrówka w czasie i przestrzeni. Dobrze się do niego wraca. 34 wielkie tablice. A ile ciekawostek i zachwytów!

Bardzo przyjemna i wartościowa lektura zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, szczególnie tych zainteresowanych polską ilustracją. Książka jest napisana lekkim, zrozumiałym językiem, przedstawia nam wiele ciekawostek ze świata drzew, chociaż samego tekstu nie ma w niej dużo. W książce nie ma też tradycyjnej numeracji stron, dwie sąsiednie strony składają się na tablicę z...

Wspaniała książka; te ilustracje - mega ciekawe. Wspólnie z córką się nią zachwycamy, to dowód na to, że wiele grup wiekowych będzie pod wrażeniem :) To jedna z tych książek, które warto kupić i oglądać, czytać, podziwiać przez długi czas. Nie znudzi się, ponieważ jest w niej masa informacji, ciekawostek... a te ilustracje! cudo.
Książka o drzewach, jak sam tytuł mówi,...

Fantastycznie zrobiona! Temat wyczerpany, nawet nie wiedziałam, że drzewa mają tyle odsłon!

Równie świetnie wydana, kolorowa, z mnóstwem informacji i ciekawostek, co książka o Pszczołach, ale więcej dowiecie się z książki O czym szumią drzewa Wallenberga. Niemniej bardzo polecam

Przepiękne ilustracje i mnóstwo ciekawostek, które zaciekawią nie tylko kilkuletnie dziecko, ale i dorosłego. Bardzo polecam na prezent

Od razu przykuwa uwagę ogromny format książki, bo 28 cm x 38 cm. Brak spisu treści. Po otworzeniu książki dwie strony stanowią zawsze całość i na tej całości jest zamieszczona tablica z rysunkami, a tekst z opisem znajduje się w wąskiej kolumnie przy brzegu strony (z prawej lub z lewej – bywa różnie). Książka składa się tylko z tablic i jest ich 34 (podpisywane są liczbami...

Chyba nawet lepsza niż ta o pszczołach. Fantastyczne rysunki, oddziałuje na wyobraźnię. Żałuję, że nie były mi dane takie lektury, gdy byłam dzieckiem. Polecam. Dwie Siostry - dobra robota!

Wyrywalismy sobie z synkiem tę ksiazkę. Cudownie wydana, kapitalne rysunki Sochy, gantastyczne opowiesci. Doskonale sie czyta, bo to przyklad wspanialego konceptu i wykonania. Dla doroslych i dzieci.

• Dla dzieci
  • Dziecięce