Rozmowa poprzez dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów

Okładka książki Rozmowa poprzez dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów
Marta Balcerek-Mucha Wydawnictwo: Self Publishing poradniki
poradniki
Self Publishing
2015-10-20
2015-10-20
psy masaż GaSa

Mój pies uwielbia ten rodzaj masażu. Polecam.

Mój pies uwielbia ten rodzaj masażu. Polecam.

Książka pełna empatii i zrozumienia świata zwierząt. Pokazuje, że czasami często słyszymy ale nie słuchamy! Pozycja obowiązkowa dla każdego opiekuna zwierząt, nie tylko psów. Jedynym minusem książki jest ciut mała czcionka... ale nie ma to wpływu na odbiór.

Dodaj cytat z książki Rozmowa poprzez dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów