Rozmowa poprzez dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów

Marta Balcerek-Mucha Wydawnictwo: Self Publishing poradniki
Self Publishing
psy masaż GaSa
poradniki
psy masaż GaSa

Mój pies uwielbia ten rodzaj masażu. Polecam.

Książka pełna empatii i zrozumienia świata zwierząt. Pokazuje, że czasami często słyszymy ale nie słuchamy! Pozycja obowiązkowa dla każdego opiekuna zwierząt, nie tylko psów. Jedynym minusem książki jest ciut mała czcionka... ale nie ma to wpływu na odbiór.

• Wilki & psy
  • ♥ Domowa biblioteczka