Rozmowa poprzez dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów

Okładka książki Rozmowa poprzez dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów Marta Mucha-Balcerek
Okładka książki Rozmowa poprzez dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów
Marta Mucha-Balcerek Wydawnictwo: Self Publishing poradniki
poradniki
Self Publishing
2015-10-20
2015-10-20
psy masaż GaSa

Z tej książki, aż bije empatia i wrażliwość. Zgadzam się z opinią z okładki, że wyprzedziła swoje czasy, bo dopiero teraz zaczyna się głośno mówić o takim pełnym zrozumienia i wyczucia podejściu do psów. Bardzo szybko i przyjemnie się ją czyta, a dodatkowo jest pięknie wydana.
Na pewno będziemy z moją pieską „do miziania” praktykować masaż GaSa!

Na pewno będziemy z moją pieską „do miziania” praktykować masaż GaSa!

Mój pies uwielbia ten rodzaj masażu. Polecam.

Mój pies uwielbia ten rodzaj masażu. Polecam.

Z całą radością muszę napisać, że to co było niedociągnięciem w pierwszym wydaniu zostało poprawione i dodatkowo otrzymało spore wzbogacenie informacjami i śliczną oprawę graficzną. Polecam! :) Jedna z pozycji, którą kupuję jako sprawdzony prezent. Fajnie, że takie książki powstają. :)

Poniżej mój komentarz do pierwszego wydania.

Komentarz do wydania 2015:
"Książka pełna empatii i zrozumienia świata zwierząt. Pokazuje, że czasami często słyszymy ale nie słuchamy! Pozycja obowiązkowa dla każdego opiekuna zwierząt, nie tylko psów. Jedynym minusem książki jest ciut mała czcionka... ale nie ma to wpływu na odbiór."

Poniżej mój komentarz do pierwszego wydania.

Komentarz do wydania 2015:
"Książka pełna...

• Pieskowe inaczej
  • Sprzedam
  • Półka
  • Piesowe
  • Wilki & psy
  • ♥ Domowa biblioteczka

Dodaj cytat z książki Rozmowa poprzez dotyk. GaSa - masaż relaksacyjny psów