Morderstwo bez powodu. Niepoczytalność czy opętanie?

Okładka książki Morderstwo bez powodu. Niepoczytalność czy opętanie? Lester Sumrall
Okładka książki Morderstwo bez powodu. Niepoczytalność czy opętanie?
Lester Sumrall Wydawnictwo: Wydawnictwo Dobry Owoc religia
religia
Unprovoked Murder: Insanity or Demon Possession?
Wydawnictwo Dobry Owoc
2020-08-26
2020-08-26
Joachim Składanek
morderstwo demon opętanie choroba psychiczna seryjni mordercy

Bardzo dziwna jest to pozycja i przeznaczona (moim zdaniem) tylko dla osób wierzących. Ciężko przyznać autorowi obiektywizm w kwestii opętań i złych duchów, nie znajdziesz drogi czytelniku innych wytłumaczeń na morderstwa bez powodu. Nie wiem jak to ocenić, ale autor przez większość książki rzuca głównie frazesami, które są mało interesujące, więc raczej oceniam nisko.

Książka powiązana z "Demony. Księga odpowiedzi", dobrze przeczytaj je obie, aby mieć lepszy ogląd sytuacji opisanych w książce.

Kilka historii okrutnych morderstw z dość prawdopodobnym wytłumaczeniem. Jak ktoś nie che to i tak nie uwierzy.

Trudno mi ocenić książkę, po którą sięgnęłam bo znalazła się w katalogu kryminały. A tak naprawdę autor próbuje nas nawrócić na wiarę podając przykłady opętań. Sam jest egzorcystą. Wydaje mi się, że książka powstała w 1975 r a ktoś wpadł na pomysł by ją opublikować bo w Polsce zaczyna powracać wiara w zabobony i egzorcystów

Demony. Księga odpowiedzi. Nie znalazłam tutaj, a przeczytałam. Nie wiem, jak to stało, nie wiem dlaczego... Nie mogę ocenić tej książki obiektywnie.

• Popularnonaukowe
  • AUDIOBOOK
  • PBM
  • Słabe/niegodne uwagi

Dodaj cytat z książki Morderstwo bez powodu. Niepoczytalność czy opętanie?