Aniołowie. Tajni Agenci Boga

Wydawnictwo Dobry Owoc
2018-09-01
2018-09-01
Grażyna Podsiadły

Moja opinia jest całkowicie antyekumeniczna i dobrze mi z tym.
Książkę pisał protestant i to się czuje na każdym kroku.
Jest misternie utkana ze słów i biblijnych cytatów, całkowicie za to ignoruje wszelkie elementy katolickiej angelologii (ze szkodą dla całokształtu, bo Ojcowie Kościoła na prawdę sporo wnieśli do rozumienia Aniołów i tego jakie są ich zadania i działanie w świecie).
Nie polecam, a wręcz odradzam każdemu, kto szuka katolickiego ujęcia tematu - nie to źródło.

Moja opinia jest całkowicie antyekumeniczna i dobrze mi z tym.
Książkę pisał protestant i to się czuje na każdym kroku.

Aniołowie są i pilnują nas troszczą się o nas pomagają... Cudowne wielki stworzenia Boże... Super ze autor odwołuje się do biblii jest wiele przykładów ❤️

Dlaczego nie w dziale SF ewentualnie folklor?

Dlaczego nie w dziale SF ewentualnie folklor?

Forma to głowni ciekawostki o wydarzeniach, ale bez bibliografii. Warto przeczytać ponieważ są odniesienia do innych dział i opracowań.

Pomimo,iż czyta profesjonalny lektor audiobook ciężko mi się słuchało.
Treść mi odpowiada bo jest mnóstwo odniesień do Słowa Bożego.
Właściwie autor stacjonuje w Biblii.
Temat uwielbiam! Anioły! Kocha się Je albo też nie. Należę do grona miłośników,więc książkę uważam za bardzo pożyteczną! Polecam!

Pomimo,iż czyta profesjonalny lektor audiobook ciężko mi się słuchało.
Treść mi odpowiada bo jest mnóstwo odniesień do Słowa Bożego.
Właściwie autor stacjonuje w Biblii.

Trzeba chyba cierpieć na ciężką niewydolność umysłową, żeby pisać takie ciężkie, piramidalne bzdury. Jeszcze gorzej jest z tymi, co łykają te idiotyzmy z dobrodziejstwem inwentarza. A facet ponoć jest jednym z bardziej cenionych protestanckich politruków w Ameryce i to jest dla mnie jeszcze gorsza wiadomość. Jeśli to ma być alternatywa ideologiczna dla marksistów, to już marksizm wygrał.
Mieszanie porządku naukowego z teologicznym, to najbardziej wkurzający aspekt tych „mądrości”, aczkolwiek wkurza mnie tam więcej rzeczy, jak nie wszystko.
Gdybym był porządnym katotalibem, a nie wrednym ateistą, to uznałbym działalność tego pana za pochodzącą bezpośrednio od „czarnego”, tak zresztą jak cały protestancki ruch dominujący w Ameryce.
Truciciel umysłów. Po prostu szok.

• RELIGIA (skończona)
  • Przesłuchane