Dobra Nowina - historie biblijne

Wydawnictwo Dreams
Wydawnictwo Dreams
historie biblijne
Joanna Olejarczyk

Dobra Nowina to Biblia dla najmłodszych wzbogacona o komentarze Billiego Grahama. Które swoją drogą nie dość, że doskonale wyjaśniają treść fragmentów z Biblii, to zawierają bezpośrednie pytania, które zmuszają do głębszego zastanowienia się. Ponadto pytania te dają pole do szerszej dyskusji z dziećmi. Historie Biblijne są bardzo krótkie, więc doskonale sprawdzą się dla...

Dodaj cytat z książki Dobra Nowina - historie biblijne