Kup teraz - 6 ofert w cenie od 6.99 zł do 29.90 zł

Świnia ryje w sieci, czyli z pamiętnika hejtera

PigOut Wydawnictwo: Edipresse literatura faktu
Edipresse
reportaż blogerzy hejt rzeczywistość
literatura faktu
reportaż blogerzy hejt rzeczywistość

Co innego czytać teksty PigOuta w mediach, a co innego mieć do czynienia z książką. Co wygrywa? Dla mnie bezapelacyjnie będą to teksty w internecie, gdzie wiele z nich jest pisanych adekwatnie bieżącej sytuacji, dzięki czemu bardziej wciągamy się w treść mając swoje zdanie, bądź zdobywając je w trakcie nie tyle może czytania samego felietonu, co poszukiwania wiadomości w...

Uwielbiam poczucie humoru Pigouta. Kto zna bloga, kto obserwuje profil ten wie, ze poczucie humoru jest specyficzne, ale tak bardzo trafiające w mój gust

Bardzo polecam. Jedna z najlepszych pozycji wydanych przez influencerów

Momentami świetnie się bawiłam, ale pewne rzeczy zakłócały ogólne dobre wrażenie pozostawiając po sobie prawacki smrodek.

PigOut to bloger, ma dar pisania i niech pisze dalej bo fajne teksty mu wychodzą.

Szukałam szybkiego relaksu. Dostałam (po minucie wsiąknęłam w cudzy świat).
Szukałam prostej rozrywki. Jak najbardziej udało się (żadnego zmóżdżania z mojej strony).
Szukałam poczucia humoru urywającego .... I tu się zaczynają schody. Jest, jakieś, głównie w sformułowaniach, języku, bystrości. Ale gdzie reszta???
To opowiastki kolegi na imprezce, jego idealnie budowane...

Do pośmiania. Do relaksu. Do przemyśleń. PigOut jak zwykle nie zawiódł ;)

Potrzebowałem ostatnimi dniami książki lekkiej. Chodziło za mną coś co przeczytam bardzo szybko i nie będę tego żałował.
Świnia ryje w sieci, czyli z pamiętnika hejtera to doskonała pozycja by się zrelaksować. Duża dawka, ironii, dobrego humoru i zabawnego podejścia do rzeczy ważnych i mniej ważnych. Bardzo relaksujący klimat w stylu dobrze dobranego słowa.
Książka przy...

Och, jakie to było dobre. Jakie odstresowujące. Polecam nie czytać w łóżku przed snem, bo wasza druga połówka,, która akurat chce spać, może bardzo protestować przeciwko dzikim wybuchom śmiechu.

Miejscami zabawne. Denerwuje mnie jedynie podejście autora do spraw dosyć ważnych w życiu jak np. ślub. Że szkoda mu soboty? No cóż, pogratulować partnerce... Poza tym całkiem przyjemna książka.

PigOut to taki kumpel, którego nie masz, a chciałbyś mieć lub masz i nawet nie wiesz, bo podejrzewam, że nie jest napastliwy ze swoimi tekstami jeśli chodzi o większe grono.
To taki śmieszek, co siedzi cicho przy browarku i nagle jak wyskoczy z tekstem, to człowieka potrafi nawet zabić śmiechem, bo albo się zadławisz orzeszkiem, albo piwskiem zachłyśniesz, albo zejdziesz z...

• 2019
  • 2018
  • 2020
  • 2020
  • 2021

Dodaj cytat z książki Świnia ryje w sieci, czyli z pamiętnika hejtera