Powieść z krainy Pimpinelli

Przepiękna książka dla dzieci. Byłam rok, czy dwa lata temu na spotkaniu autorskim z Krzysztofem Konopką i muszę powiedzieć, że z trudem powstrzymałam łzy wzruszenia. Autor miał wtedy chyba siedemnaście lat, co już wywarło na mnie ogromne wrażenie, a gdy usłyszałam, że książkę tę napisał mając lat zaledwie czternaście, wprost nie wiedziałam, co powiedzieć. To doprawdy...

Przyjemna książka dla mniejszych i większych dzieci. Wiele zawirowań akcji, mnóstwo bohaterów, niezliczonych przygód i odwiedzonych miejsc. Najważniejsze, że to mądra książka z morałem.

• Przejrzeć

Dodaj cytat z książki Powieść z krainy Pimpinelli