Powieść z krainy Pimpinelli 2: Powrót bociana Augusta

Fantastyczna kontynuacja! Brawa dla młodego Autora!

Pierwsza część Powieśći z krainy Pimpinelli zachwyciła mnie niespotykanie. Oczywistym było sięgnięcie po kontynuację, która podobno nie jest ostatnią książką z serii.
Mamy tu znów naszych ulubionych bohaterów: księżniczkę Różę, wynalazcę Filpa, psotną Alicję i uroczego kota Pączka. Pojawia się też czteroletnia Lila - córeczka głównych bohaterów, której to doczekali się pod...

Fantastyczna kontynuacja Powieści z krainy Pimpinelli. Pojawiają się nowe wątki, nowi bohaterowie i oczywiście nowe przygody. Czego chcieć więcej? Tak, jak poprzednio nie zawiedziemy się jeśli chodzi o humor, bo odnajdziemy tu jego sporą dawkę.
Powrót bociana Augusta to ciepła, przygodowa powieść dla dzieci w różnym wieku. Jak zwykle najbardziej wzrusza przeuroczy kot...

więcej mniej