Drogi do szczęścia. Rozmowy z siostrami zakonnymi

Marzena Juraczko Wydawnictwo: Bernardinum literatura faktu
Bernardinum
katolicyzm chrześcijaństwo życie chrześcijańskie zakonnica zakon wywiad wiara religia
literatura faktu
2018-05-28

Książka burzy wszelkie schematy, jakie człowiek ma odnośnie sióstr zakonnych. Już nie są one jedynie zamkniętymi w swoich klasztorach kobietami. Książka przedstawia je jako bardzo charyzmatyczne, pracowite, pogodne i zakochane w Panu Bogu kobiety.
W świecie, kiedy to człowiek tak bardzo szuka szczęścia książka ta daje nadzieję, że można jednak odnaleźć szczęście. Polecam...

„Drogi do szczęścia” uważam za naprawdę dobrą i wartościową lekturę. Czytając rozmowy z siostrami zakonnymi możemy popatrzeć na własne życie, na to w jaki sposób realizujemy swoje powołanie. Jest to lektura godna polecenia absolutnie wszystkim. Już dawno nie czytałem tak dobrej książki o wierze, Bogu, swoich wyborach...

Pełna recenzja książki na...

Znam wiele sióstr zakonnych. Jedne są dla mnie wzorem, drugie wydają mi się być oderwane od rzeczywistości.

Wydawnictwo Bernardinum wydało publikację w formie wywiadu. Marzena Juraczko rozmawia z siedmioma niezwykłymi kobietami – pełnymi pasji, Boga, radości. Ta książka mnie zachwyciła, pokazała oblicze sióstr z nowej perspektywy – jako kobiety zwyczajne, po ludzku...

• 2018
  • Kraje: Polska
  • 2020
  • Dokument/fakt
  • Chcę w prezencie
  • 🐟 <>< Religia moja ❤️
  • 10TIHAY
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Drogi do szczęścia. Rozmowy z siostrami zakonnymi